„Eurovizijos“ atrankos dalyvė Paula jau planuoja tolimesnę savo karjerą ir žada staigmeną

Jauniausia Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvė šešiolikmetė Paula Valentaitė profesionalumu nenusileidžia senbuviams. Vilnietės talentą įvertino tiek užsienio komisija, tiek Lietuvos gyventojai. Šiandien Paulos laukia lemiama kova dėl patekimo į finalą.

Paskutinėmis valandomis prieš didįjį filmavimą kalbamės apie jos žaibišku greičiu pasiektą populiarumą ir naują įvaizdį, sukurtą su dizaineriu Juozu Statkevičiumi.

Paula, esi jauniausia projekto dalyvė. Ar dėl to nejauti spaudimo, kitokio elgesio ar vertinimo?

Manau, kad mano amžius atrankoje yra privalumas. Į šį projektą atnešu šiuolaikiškumo ir jaunatviškumo. Dabar jau esu pusfinalyje, tai reiškia, kad nurungiau nemažai senbuvių. Tiesa, niekada jų ir nebijojau, nes buvau įsitikinusi, jog į antranką einu su kokybišku ir vertu dėmesio pasirodymu. Viskas susidėlioja į savas vietas.

„Let U Go“ yra pirmasis tavo parašytas kūrinys, drauge su prodiuseriu Gyčiu Valicku. Ar kūrei jį taip, jog atlikdama dainą ant scenos jaustumeisi jaukiai? O gal labiau galvojote, kas būtų įdomu tipiniam konkurso klausytojui?

Kūriau savo malonumui. Kai galvoje ėmė ryškėti kūrinio vizija, jis realizavosi labai greitai. Per nepilną pusvalandį turėjau dainos melodijas ir jau tada jaučiau – daina bus verta dėmesio. Žinoma, darydami aranžuotę mąstėme ir apie tai, kas šiuo metu populiaru, šiuolaikiška.


Ar prieš ateidama į atranką jau turėjai sceninės patirties?

Daug patirties nespėjau įgyti, galiu sakyti, kad su šiuo projektu pradėjau savo karjerą.

Kada pradėjai dainuoti? Kaip susidomėjai muzika?

Dainuoju nuo šešerių, visuomet buvau muzikali, groju gitara ir pianinu. Nuo mažens stovėdama scenoje nejausdavau baimės, kaip tik išlaisvėdavau ir nustebindavau savo stabilumu. Taip jaučiuosi ir dabar. Man tai ne tik puikus išraiškos būdas, bet ir labai daug laimės sukelianti patirtis.

Kodėl nusprendei eiti į „Eurovizijos“ atranką? Prieš kiek laiko priėmei sprendimą dalyvauti konkurse ir pradėjai jam ruoštis?

Nusprendžiau eiti į atranką, nes turėjau dainą, kuri pasirodė ir vis dar atrodo verta keliauti į didžiąją „Eurovizijos“ sceną. Pasiruošimai pasirodymui prasidėjo tik pabaigus kūrinį. Tuomet jau turėjau viziją, kaip viskas galėtų atrodyti. Man padeda didelė žmonių komanda. Su ja dalinuosi idėjomis, kurias visi kartu tobuliname ir siekiame geriausių rezultatų. Tikime tuo, ką darome ir norime eiti iki galo.

Didžiuojuosi, kad visa komanda yra jauni ir perspektyvūs žmonės, kurie jau dabar keičia nusistovėjusią tvarką. Manau, kad daugeliui dalykų reikia jaunatviško požiūrio – tik taip pasieksime pačius geriausius rezultatus.


Pasklido žinia, jog patekus į finalą tau sceninį įvaizdį kurs dizaineris Juozas Statkevičius. Kodėl pasirinkai būtent jį? Ko žiūrovams tikėtis iš jūsų dueto?

Juozas, kaip ir aš, yra šiuolaikiškas, nebijo eksperimentuoti, siekia kokybės ir aukštai kelia kartelę. Galbūt dėl to susitikus abiejų idėjos dėl naujojo mano sceninio įvaizdžio sutapo. Su Juozu turėjome ryšių jau praeityje. Dar 2009-iais jis „Auksinių kryžių apdovanojimams“ sukūrė undinėlės kostiumą, su kuriuo pasirodžiau scenoje. Manau, kad su šiuo įvaizdžiu žengiu stiprų žingsnį į priekį. Net neabejoju, kad su Juozu sugebėsime visus nustebinti. Jo noras ir užsidegimas padėti man yra pats geriausias įrodymas, jog einame gera linkme.

Ar nebijai, jog pasibaigus atrankoms žmonės Paulą gali pamiršti? Ką ruošiesi daryti, kad taip nenutiktų?

Jau dirbu studijoje kurdama naujas dainas, sulaukiu ir pasiūlymų koncertuoti. Manau, kad „Eurovizija“ davė puikią pradžią mano karjerai ir tai tikrai negalutinis mano taškas. Turiu daug ambicijų. Galiu ir noriu parodyti dar daugiau, nežadu sustoti. Jau dabar su komanda ruošiamės tolimesniems karjeros žingsniams. Noriu atrasti savo klausytojus, kurie pamiltų mano kūrybą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis