Netikėti faktai apie laukiamiausią metų filmą „Gražuolė ir pabaisa“

Jau kitą savaitę, kovo 17 d. kino teatruose pasirodys laukiamiausia metų premjera - naujoji legendinės pasakos Gražuolė ir pabaisa versija. Filmo kūrėjai ne veltui kino juostą vadina magiškiausia ir romantiškiausia metų istorija - juk filme vaidins gerbėjų mylimi aktoriai Emma Watson ir Danas Stevensas!

Yra ko laukti, tiesa? Gerbėjams visuomet smalsu sužinoti, kas vyksta legenda tapusių kino juostų užkulisiuose, tad skelbiame dar niekur negirdėtus faktus apie Gražuolės ir pabaisos filmavimą.

Aktoriui Dan Stevens teko mokytis vaikščioti ant platforminių batų. Ir labai labai aukštų! Filmuojant legendine tapusią sceną, kurioje pabaisa (Dan Stevens) šoka kartu su gražuolė (Emma Watson), Danas privalėjo būti keliomis galvomis aukštesnis nei jo šokių partnerė, todėl jam teko gerokai pasitreniruoti, jog šokant nenikstelėtų kojos ar visu ūgiu neužvirstų ant Emmos.

Baimė dėl pėdos sužalojimo. Kadangi Emma - trapi būtybė, o Danas privalėjo viso filmavimo metu avėti didžiulis batus, tiek jam, tiek Emmai buvo neramu dėl galimo Emmos pėdų sužalojimo - vos vienas neatsargus žingsnis, ir sunkūs, ne vieną kilogramą sveriantys Dano batai galėjo užgauti smulkias Emmos pėdas. Visa laimė, jog tokio incidento pavyko išvengti, tad filmo premjeroje Emmą išvysime sveikut sveikutėlę.

Kadras iš filmo „Gražuolė ir pabaisa“
Kadras iš filmo „Gražuolė ir pabaisa“
Vida Press

Jogos pamokos. Kadangi tiek Danas, tiek Emma filmavimo aikštelėje privalo demonstruoti lankstumą, jiems abiems teko lankyti jogos pamokas, jog kūnai taptų liaunesni. Emmai joga - viena mėgstamiausių sporto rūšių, o štai Danui teko susitaikyti su naujuoju rėžimu ir kone paryčiais kulniuoti į jogos pamokas, kurias vesdavo profesionalus instruktorius.

Kadras iš filmo „Gražuolė ir pabaisa“
Kadras iš filmo „Gražuolė ir pabaisa“
Vida Press

Pabaisos vaidmuo - žinomam aktoriui. Pabaisos vaidmuo galėjo atitekti ne bet kam kitam, o pačiam Ryanui Goslingui! Įsivaizduojant Emmos ir Ryano duetą nugara nubėga šiurpuliukai, visgi Danas taip ne prastesnis partneris Emmai. Tiesa, kodėl Ryanas atsisakė siūlyto vaidmens, nėra žinoma. Galbūt šlovės Ryanui - per akis?

Ryan Gosling
Ryan Gosling
Vida Press

Emma - vienintelė kandidatė. Vos buvo paskelbta aktorių paieška, filmo kūrėjai ilgai nedvejojo ir iš karto pasirinko Emmą, kuri ir buvo vienintelė kandidatė atlikti Bellos vaidmenį. Gražuolės ir pabaisos prodiuseriai Emmą pasirinko ne vien fizinio Emmos panašumo į Bellą - migdolinio atspalvio akių bei smulkaus sudėjimo, bet ir, žinoma, neginčijamo aktorės talento ir patirties.

Emma Watson
Emma Watson
Vida Press

Naujoji juosta skirsis nuo senosios. Ne kardinaliai, žinoma, bet keletas ryškių skirtumų tikrai yra. Pavyzdžiui, naujojoje juostoje trūksta vieno svarbaus personažo - the Enchantress. Tai dama, kuri pavertė princą pabaisą. Dar vienas ryškus skirtumas - Emmos filme demonstruojamos suknelės, kurios neturi korseto. Nors praėjusiose juostose aktorės dabinosi liemenį išryškinančiais korsetais, Emma atsisakė, jog korsetas varžytų jos judesius ir dar kartą įrodė, jog tvirtai laikosi savo feministinių idėjų. Patogumas, o ne grožis svarbiausia!

Kadras iš filmo „Gražuolė ir pabaisa“
Kadras iš filmo „Gražuolė ir pabaisa“
Vida Press

Filmo anonsas - žiūrimiausias istorijoje. Vos tik YouTube tinkle pasirodė Gražuolės ir pabaisos anonsas, jis iš karto sumušė žiūrimumo rekordus ir aplenkė net tokių populiarių filmų kaip 50 pilkų atspalvių ir Žvaigždžių karų trailerius. Tai džiugina filmo kūrėjus ir teikia viltį, jog filmas bus puikiai žiūrimas. Ar dar kam nors kyla abejonių?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis