Serialų mylėtojoms: garsi kompanija tau suteiks galimybę serialų kūrime nulemti kai ką svarbaus (APKLAUSA)

Ar kada pagalvojai, jei turėtum galimybę atsidurti savo mėgstamiausio serialo filmavimo aikštelėje ir perrašyti ar kardinaliai pakeisti scenarijų? Tai skamba lyg iš fantazijos srities - dažniausiai serialų pabaigos žinomos vos pradėjus juos filmuoti.

Visame pasaulyje žinoma vaizdo transliavimo internetu kompanija Netflix siūlo neįtikėtina galimybę savo klientams pasirinkti tokią serialo pabaigą, kokios jie pageidauja. Vienas iš Netflix vadovų laidoje The Today Show užsiminė, jog tokia idėja kompanijos vadovams kilo gaunant daugybę laiškų iš žiūrovų apie nenusisekusias mėgstamų serialų pabaigas. Nors tai itin subjektyvu ir tai, kas vienam atrodo tobula serialo pabaiga, kitam gali atrodyti visiškas neužbaigtumas, Neflix sumanė leisti pasirinkti žiūrovams iš kelių nufilmuotų serialo ar filmo pabaigų.

Tad savo mėgstamiausią serialą galėtum peržiūrėti dar kartą, tik su skirtinga pabaiga! Tiesa, Neflix pridūrė, jog tokia galimybė realiausia būtų kuriant animacinius serialus, kurių kūrimui reikia mažiau kaštų, bet įmanoma kelias pabaigas nufilmuoti ir kuriant serialą, kuriame vaidina realūs aktoriai. Kaip teigia Netflix kompanijos vadovai, tokiu sumanymu jie siekia savo žiūrovams suteikti dar daugiau malonumo bei pasirinkimo laisvę.

Idėja gal ir nebloga, tačiau ar ne išskirtinė filmų bei serialų pabaiga yra tai, dėl ko verta stebėti kino kūrinius? Prisiminkime garsųjį Titaniką- kažin, ar filmas būtų susilaukęs tokio pasisekimo jei ne ašaroti verčianti filmo pabaiga. Į nieką kitą jos nekeistume!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis