J. Bieberis prarado svajonių vaikino titulą? Į šį karštuolį jis nebepanašus (FOTO)

Teigiama, jog atradę gyvenimo meilę žmonės aptingsta. Kam ypatingai stengtis dėl savo išvaizdos, jei savo žmogui esi pats gražiausias. Gerbėjai spėlioja, kad taip galėjo nutikti atlikėjui Justinui Bieberiui, kuris susituokęs su manekene Hailey Baldwin nustojo rūpintis savo įvaizdžiu.

Apsmukę drabužiai, aknė, dažnokai neplauti ir suvelti plaukai - šie elementai dažnai vyrauja Justino Bieberio įvaizdyje. Nors Justinas savo sąskaitoje talpina milijonus, į įvaizdį jis nebeinvestuoja. Kadaise merginos tirpo nuo Justino žavesio - jis lankydavosi soliariumuose, dailindavo plaukus profesionalių plaukų stilistų rankose, neretai užsukdavo ir į kosmetologijos kabinetą.


Šiuo metu gerbėjos nebeatpažįsta Justino - jis atrodo visai kitaip nei kadaise... Nors paauglystė jau senokai praeityje. Justiną vis dar kankina aknę, kurios atlikėjas niekaip neišsigydo. Pikti liežuviai plaka, jog Justinas paprasčiausiai neturi motyvacijos atrodyti pritrenkiančiai. Nors daugelis atlikėjo gerbėjų kadaise buvo pratę regėti Justiną visuomet susitvarkiusį, išsipusčiusį, kvepiantį bei pasidariusį nepriekaištingą šukuoseną, šiandieninis atlikėjas numoja ranka į visus grožio standartus.


Viena vertus, Justinas ne visuomet turi atrodyti lyg nužengęs nuo raudonojo kilimo, kita vertus, ar iš tiesų jis vis dar vertas svajonių vaikino statuso? Net ir ištikimiausios Justino fanės pripažįsta, jog, deja, ne...


View this post on Instagram

June 12: Justin spotted out in Los Ángeles #justinbieber

A post shared by Justin Bieber News (@kbiebercrew) on

View this post on Instagram

Yes Daddy🤤

A post shared by Hailey and Justin Bieber 💫 (@luxybaldwin) on
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis