Jei esi vienturtė, tai sužinojusi pradėsi į gyvenimą žvelgti kitaip

Sklando daugybė mitų apie vienturčius - egoistiški, nesavarankiški, nemokantys priimti kitų nuomonės ar arogantiški. Šios nepagrįstos kalbos visiškas melas, mat vienturčiai turi daugybę ypatingų savybių. Ir esi vienturtė? Tuoj pat pradėk tai vertinti ir didžiuotis, nes tu esi...

Tu savarankiška. Daugelis teigia, jog vienturčiai net ir užaugę yra priklausomi nuo savo tėvų. Tai visiškas melas - juk būdama maža tu nesulaukei pagalbos iš vyresniojo sesers ar brolio, o tėvams būnant darbe pati viena turėjai tvarkytis su užgriuvusiomis kasdieninėmis problemomis. Pavyzdžiui, netyčia nuvirtusiu vazonu ar tuo, jog nemoki užsitepti sumuštinio. Todėl tu - nepriklausoma ir laisva jaunoji dama, kuriai nėra lygių.

Tu turi daugiau draugų. Tiesa tokia, jog vienturčiai nuo pat mažumės sieka susirasti kuo daugiau draugų, todėl jų draugų ratas itin platus. Ko nepasakysi apie vaikus iš daugiavaikės šeimos - dažniausiai jiems pakanka ir brolių bei seserų, tad draugų, su kuriais jie būtų pažįstami iš ankstyvos vaikystės, jie turi ne taip jau daug.

Tu greičiau užaugi. Turime omenyje dvasinį augimą. Vienturčiai vaikai yra laikomi kur kas intelektualesniais, mat augdami daug šnekėdavosi su savo tėvais, o jie įdiegė vaikams tinkamas vertybes ir išugdė mandagumą. Be to, buvimas vienturte tave paskatino įsiklausyti į save ir savo poreikius, todėl tu kur kas geriau žinai, ko nori.

Tu savimi pasitiki. Nuo vaikystės tėvai tau kartojo, jog esi vienintelė ir nepakartojama bei ugdė tave kaip pasitikinčia savo jėgomis personą. Tokia tu ir užaugai - žinanti savo principus ir net neabejojanti tuo, ką darai. Daugiavaikėse šeimose vaikai neretai kenčia diskriminaciją ar konkuruoja su broliais ar seserimis, o štai tu konkurencijos nepatyrei, tada dabar gali džiaugtis savo vidine stiprybe!

Tavo vaizduotė - neaprėpiama. Vienturčiai ne veltui laikomi kūrybiškiausiais. Augdamas daugiavaikėje šeimoje vaikas laiką leido su savo broliais ir seserimis, o tu susikurdavai savo paslaptingą žaidimų pasaulį viena. Ar žinai, jog daugybė garsių menininkų ir atlikėjų kyra vienturčiai? Tyrimai rodo, jog vienturčiai save atranda profesinėse sferose, kuriose reikalingas kūrybiškumas bei idėjų generavimas.

Tavo ryšiai su tėvais - labai glaudūs. Nuo pat vaikystės tėvai tave apsupo dėmesiu ir meile, todėl akivaizdu, jog augant trokšti tėvams atsidėkoti geru elgesiu ir šiluma. Kadangi augai viena, tėvai buvo tie žmonės, su kuriais daugiausiai bendraudavai, todėl jus siejantis ryšys itin glaudus. Ir dabar gali tėvams papasakoti beveik viską - žinai, jog jie visuomet tave išklausys ir padės. Patikėk, tokio stipraus ryšio su gimdytojais pavydi daugelis!

Tavo gyvenimas... tiesiog geresnis. Kadangi tėvai tau visą gyvenimą skyrė visą dėmesį, nuo pat vaikystės jauteisi saugi ir viskuo aprūpinta. Ar gali tai konkuruoti su nesibaigiančiais seserų bei brolių konfliktais? Tikriausiai tėvai tau suteikė galimybę siekti svajonių išsilavinimo ir visapusiškai rėmė tave, kad ir kokį kelią pasirinktum. Vieni pliusai, tiesa?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis