Be makiažo pasirodžiusi Selena įrodė: natūralumas ją puošia labiau nei kosmetika (FOTO)

JAV atlikėjai Selenai Gomez ilgą laiką meistriškai pavykdavo išsukti nuo paparacių skraidant į įvairias pasaulio šalis. Vis dėlto vakar į Prancūzijos Nicos kurortą atvykusi Selena buvo apsupta blyksčių. Nors atlikėja neatrodė pasimetusi, regis, nesitikėjo tokio dėmesio Europoje.

Šviesiai smėlinį drabužių ansamblį pasirinkusi Selena atrodė gaiviai - regis, jokio dvylikos valandų skrydžio nė nebūta! Akyliausieji iš karto pastebėjo ne tik jaukų Selenos, kaip keliautojos, stilių, bet ir tai, jog įžymybė be lašelio kosmetikos.


Tiesa ta, jog net ir be makiažo ji atrodė puikiai - skaisti, spindinti oda ir idealiai sutvarkyti antakiai sukūrė natūralaus grožio etalono įvaizdį. Kone labiausiai Seleną puošė riešutų atspalvio plaukai, kurie atrodė tarsi ką tik po kirpyklos (kas ten žino, galbūt privačiu lėktuvu su Selena kartu keliauja ir jos plaukų stilistas?).


Selena Gomez
Selena Gomez
Vida PressSelena Gomez
Selena Gomez
Vida Press


Vos pasirodžius Selenos nuotraukoms viešumoje, daugelis pradėjo liaupsinti atlikėjos grožį ir teigė, jog ji kur kas geriau atrodo be makiažo nei su storu kosmetikos sluoksniu. Iš tiesų, turint tokio grožio odą ir idealius veido bruožus, Selenai tikrai nereikia slėptis po makiažo kaukėmis - ji ir taip atrodo nuostabiai!


Selena Gomez
Selena Gomez
Vida PressSelena Gomez
Selena Gomez
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis