Išgirskite: „Filtered Tools“ pirmą kartą pristato kūrinį lietuvių kalba: jame skamba dar negimusio grupės nario kūdikio širdies plakimas

Daugybės gerbėjų simpatijas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje spėjusi pelnyti grupė „Filtered Tools“ pristato jausmingą savo kūrybos dainą ir vaizdo klipą, įprasminantį dviejų jos narių skirtingas meilės istorijas.

„Kūrybiniai proveržiai aplanko visai netikėtai, o dramatiškiausius tekstus įkvepia paprastos žmogiškos, tačiau daug emocijų suteikiančios patirtys. Sukurti šią dainą pastūmėjo tikras ir, ko gero, vienus stipriausių išgyvenimų keliantis pojūtis – meilė“, – atskleidžia „Filtered Tools“ vokalistė Eglė Tamulionienė.


Anot jos, kūrinys „Keliu“ – parašytas mylimam žmogui ir pasakoja jaudinančios meilės istoriją, o dainos žodžių eilutėse užkoduoti dviejų žmonių patirti įvykiai, aplankytos vietos ir drauge patirtos emocijos.


„Šis kūrinys – tai mano ir mano vyro susipažinimo bei meilės istorija: nuo pirmųjų pasimatymų, keliančių jaudulį, kuris sykiais neleidžia sudėti bluosto naktį iki žvelgimo absoliučiai viena kryptimi. Svarbu kalbėti apie savo jausmus, ypatingai tokius didžius kaip meilė. Sykiais ji ne tik kažką sukuria, tačiau ir griauna, todėl reikia džiaugtis kiekviena akimirka, praleista su mylimu žmogumi lyg ji būtų paskutinė“, – įsitikinusi E. Tamulionienė.„Filtered Tools“
„Filtered Tools“
Organizatorių archyvasŠi daina, kaip ir didžioji „Filtered Tools“ kūrybos dalis, yra labai asmeniška. Taigi ir klipe neišvengta asmeninio archyvo vaizdų, šį kartą – grupės smuikininkui Arifui Aleksandrovičiui svarbaus žmogaus ir atsiminimų su juo. Muzikinis klipas, kurį ir montavo A. Aleksandrovičius, buvo sukurtas naudojant asmeninio archyvo medžiagą.


„Žodžiais sunku apsakyti, kokias emocijas padovanoja vaiko gimimas. Kūrinys prasideda mano, tuo metu, dar negimusio kūdikio širdies plakimo garsu“, – sako A. Aleksandrovičius, pridurdamas, kad tai pirmoji grupės daina, kurioje dainos žodžiai skamba lietuvių kalba.„Filtered Tools“
„Filtered Tools“
Organizatorių archyvasPristatydami naują kūrinį daugiau nei 15 metų gyvuojanti grupė, kurios narių karjeroje gausu skirtingų projektų: pasirodymų garsiausiuose šalies naktiniuose klubuose, gyvo garso koncertų prasitarė, kad artimiausiu metu gerbėjai sulauks ir daugiau naujų kūrinių iš intensyviai ruošiamo albumo.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis