Gosh by Simona Nainė naujienos pristatymas: išskirtinius lūpų blizgius gali įsigyti kiekviena (FOTO)

Gegužės 11 dieną vykęs Gosh by Simona Nainė naujienos pristatymas prekybos centro Ozas "Eurokos" parduotuvėje sutraukė grožio mylėtojus ir žymius pramogų pasaulio atstovus. Šis renginys - išskirtinis, nes tai pirmoji Lietuvoje koloboracija tarp dekoratyvinio prekės ženklo ir įžymybės.

Simona Nainė - puikiai žinoma Lietuvoje dainininkė ir prekinio ženklo Nunu kūrėja, turinti didžiulę sekėjų bazę virtualiojoje erdvėje. Žavingoji Simona džiaugiasi turėdama galimybę pristatyti naujieną - išskirtinius, riboto tiražo lūpų blizgius, kurie pagyvins kiekvienos lietuvaitės įvaizdį.


Simona Nainė pati važiavo į Gosh gamyklą Danijoje, pati maišė spalvas ir pati atrinko 3 šio sezono must have spalvas, kurias ji rekomenduoja įsigyti visoms merginoms ir moterims. Prekyboje jau galite išvysti tris lūpų blizgius: GOSH LUMI LIPS SIMONA NAINĖ #DIVA koralinės spalvos lūpų blizgį, GOSH LUMI LIPS SIMONA NAINĖ #KOSMINĖ žėrintį lūpų blizgį ir GOSH LUMI LIPS SIMONA NAINĖ #NUOGA (6 ml) – natūralios „nude“ spalvos lūpų blizgį.


Visi lūpų blizgiai, pristatyti renginio metu, bus riboto leidimo, tad jais prekiaus tik Eurokos parduotuvės ir www.eurokos.lt internetinė parduotuvė. Šie lūpų blizgiai buvo įkvėpti ir sukurti moterišką žavesį spinduliuojančios Simonos Nainės, kuri trokšta, kad kiekviena moteris ir mergina jaustųsi išskirtinė ir madinga.


Renginyje dalyvavo tokios žinomos asmenybės kaip socialinių tinklų žvaigždė Inga Žuolytė, atlikėjos Natalija Bunkė, Viktorija Arlauskienė ir kiti. Pasižvalgyk po renginio akimirkas peržiūrėdama galeriją.


Nuotraukų autorius - Devidas Bendžius.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis