Iš Kendall Jenner liko tik kauleliai: gerbėjai ir artimieji sunerimę (FOTO)

Daugiausiai pasaulyje uždirbanti manekenė, Kardashianų klano pažiba Kendall Jenner visada išsiskyrė tobulomis kūno linijomis. Aukšto ūgio mergina gali būti rami - niekuomet nepriaugs tiek svorio, jog išvaizda jos netenkintų, ypač pasitelkiant sportą bei tinkamą mitybą.

Vis dėlto šiuo metu Kendall, regis, kiek persistengė intensyviai sportuodama ir laikydamasi dietų. Dėl Kendall mažėjančio svorio sunerimusi ne tik merginos šeima, bet ir gerbėjai. Sutapimas ar ne, bet panašiu laiku drastiškai sulyso ir Kendall geriausia draugė bei kolegė, modelis Gigi Hadid. Nežinia, tai - kraupūs mados standartai ar paprasčiausio streso padariniai, tačiau Kendall šiuo metu negalima pažinti.


Kone visos kelnės Kendall per didelės, o pilvą galima aprėpti viena ranka. Išsišovę krūtinės kaulai, o kojos atrodo tarsi pagaliukai. Palyginus su seserimis Kylie ar Kim, Kendall atrodo kaip pagaliukas... Nors Kendall teigia besijaučianti puikiai, vis dėlto daugelis nerimauja dėl gražuolės kūno formų. Toks intensyvus svorio mažėjimas gali reikšti, jog Kendall kanina valgymo sutrikimai ar ši išgyvena psichologinę įtampą, kuri skatina gražuolę badauti.


Kendall, nekankink savęs, jei tai darai! Įvertink modelio kūno pokyčius:


View this post on Instagram

Kendall at Coachella today

A post shared by 𝒦𝑒𝓃𝒹𝒶𝓁𝓁 𝒥𝑒𝓃𝓃𝑒𝓇 (@kendallxworld) on
Kendall prieš kelis metus:Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis