Selena Gomez pagaliau įsileido jausmus į savo širdį: nepatikėsi, kas gali būti jos vaikinas!

Atlikėjai Selenai Gomez pastarieji metai nebuvo lengvi: sveikatą sustiprinti jai padėjo gydymasis reabilitacijos klinikoje, artimų draugų ratas ir gerbėjų palaikymas. Regis, šiuo metu Selena pamažu atsigauna, grįžta į muzikinį pasaulį ir yra pasiryžusi naujiems santykiams!

Kiek žiniasklaidai žinoma, paskutinieji rimti jos santykiai buvo kuriami su atlikėju Justinu Bieberiu. Išsiskyrus porai, Justinas spėjo ne tik susirasti merginą, bet ir ją vesti, o Selena atsidavė savirealizacijai ir vidinio pasaulio stiprinimui. Vis dėlto į jos pasaulį pagaliau pradėjo belstis šilti jausmai.


Na, bent jau taip teigia užsienio žiniasklaida, kuri poruoja Seleną su... Palauk, palauk, pirmiausia atsisėsk.


Su gražuoliu buvusios vaikinų grupės One Direction nariu Niallu Horanu!


Niallas Horanas
Niallas Horanas
Vida Press


Anot artimų įžymybėms šaltinių, du jaunuoliai jau ne kartą buvo pastebėti kartu leidžiantys laiką. Paskutinį kartą jie buvo užfiksuoti kartu vakarieniaujantys viename Los Andeželo restoranų ir atrodė labai artimi. Tiesa, tai ne pirmas kartas, kai Niallas poruojamas kartu su Selena. Kaip teigiama, jie jau penkmetį yra gana artimi draugai, neretai vienas su kitu susiskambina, todėl gali būti, jog draugiškas bendravimas pagaliau peraugo į kažką rimtesnio.


Ar iš tiesų Niallas ir Selena draugauja, parodys tik laikas. Vis dėlto jau aišku, kas šiuo metu yra sekamiausios užsienio įžymybės! Juk kiekvienas paparacis pirmasis norėtų užfiksuoti pirmąjį Selenos ir Niallo bučinį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis