„Vogue“ viršelį papuošusi Selena Gomez: tokios fotosesijos niekas nesitikėjo (FOTO)

Puikuotis savimi žvelgiant į mados biblija vadinamą „Vogue“ viršelį - kiekvienos svajonė. Nors atlikėja Selena Gomez per savo muzikinę karjerą sudalyvavo daugybėje fotosesijų, ši vasara dvelkianti fotografų Mert Alas ir Marcus Piggott fotosesija - pati įspūdingiausia.

Dizainerio Michaelo Kors drabužiai tobulai atskleidė egzotišką Selenos grožį ir perteikė naujausias šiltojo sezono tendencijas - gėlių motyvus, masyvius aksesuarus ir lengvas tekstūras. Atlikėjai pritaikytas ispaniško stiliaus makiažas pabrėžė dailiausius Selenos veido bruožus, o parinkta fotosesijos vieta leido trumpam nusikelti į karščiu alsuojančią vietovę.

Tiesa, nuostabi fotosesija - tik ledkalnio viršūnė. Skaitytojus Selena nustebino atvirumu ir interviu mados žurnalui pripažino, jog ji kardinaliai pasikeitė nuo praėjusių metų ir šiuo metu jaučiasi kur kas tvirtesnė bei stipresnė. „Jaučiausi sugniuždyta. Nerimas ir depresija buvo mano kasdieniai palydovai“, - skaudžius išgyvenimus pasakojo Selena. Anot atlikėjos, praėjusiais metais organizuoti muzikiniai turai ją visiškai palaužė. Selena pripažino, jog ji jausdavo nenumaldomą jaudulį lipdama ant scenos ir didelį nusivylimą baigusi koncertuoti. „Aš buvau pratusi prie publikos, kurių daugumą sudarė vaikai. Jie buvo nuoširdūs ir entuaziastingi. Dabar mano klausytojai - kur kas vyresni, jie rūko, vartoja alkoholinius gėrimus, nederamai elgiasi. Žiūriu jiems į akis ir neturiu ką pasakyti“, - atvirai apie gerbėjus kalbėjo Selena.

Ar Seleną išvysime ant didžiosios scenos? Kol kas ji visą laiką skiria sau ir bando susigrąžinti prarastas jėgas. Selena tikina, jog jai nėra nieko svarbiau nei klausytojų įvertinimas, tiesiog šiuo metu ji nesijaučia galinti aktyviai koncenrtuoti. Koncertai, anot jos, išsunkia ne vien fiziškai - reikia būti ypatingai stipriam, jog suvaldytum šėlstančią minią ir dar sugebėtum ją palikti be žado.

Pasigrožėk Selenos fotosesija:

Selena on the cover of @voguemagazine for the April issue!

A post shared by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Mar 16, 2017 at 6:59am PDT

Selena x @voguemagazine

A post shared by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Mar 16, 2017 at 7:06am PDT

Selena x @voguemagazine 😍🔥🔥

A post shared by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Mar 16, 2017 at 7:12am PDT

Selena x @voguemagazine 😍🔥

A post shared by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Mar 16, 2017 at 7:13am PDT

Selena x @voguemagazine 😍

A post shared by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Mar 16, 2017 at 7:10am PDT

Selena x @voguemagazine

A post shared by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Mar 16, 2017 at 7:09am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis