Repo sensacija: 19 faktų apie Lil Xan, kurių nežinojote

Repo muzikos pasaulio sensacija Lil Xan pirmą kartą Lietuvoje koncertuos jau kovo 7 d. menų fabrike „Loftas“. Išskirtiniame koncerte Vilniuje skandalingasis atlikėjas ne tik atliks didžiausius savo hitus, bet ir pristatys antrą studijinį albumą „Be Safe“, kurį skiria nuo vaistų perdozavimo mirusio reperio Mac Miller atminimui.  

Bilietus į vienintelį Lil Xan koncertą bus galima įsigyti jau ketvirtadienį (sausio 24 d.) nuo 10 val. ryto visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt. Išankstinė prekyba bilietais „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariams prasidės trečiadienį (sausio 23 d.) 10 val. ryto.

Likus devynioms dienoms iki koncerto, supažindiname su 19 faktų iš Lil Xan gyvenimo.


Tikrasis vardas yra Nicholas Diego Leanos.


Gimė 1996 m. rugsėjo 6 d.


Augo Redlandso apygardoje Kalifornijoje (JAV).


Lil Xan yra meksikietis.


Mokėsi Redlandso „East Valley“ mokykloje, tačiau metė mokslus ir keletą metų buvo bedarbis.


Prieš pradėdamas repuoti, dirbo gatvių valytoju ir pardavinėjo narkotikus.


Po dviejų nesėkmingų mėginimų įsidarbinti, jis nusprendė tapti fotografu.


Repuoti pradėjo po to, kai viename koncerte vagišiai nugvelbė jo kamerą.


Pirmos sėkmės sulaukė muzikos įrašų ir vaizdo klipų platformose „SoundCloud“ ir „YouTube“.


2017 m. rugpjūčio mėn. pasirodžiusi daina „Betrayed“ sulaukė didelės sėkmės ir tapo vienu didžiausiu jo hitu.


Lil Xan – „Betrayed“: https://www.youtube.com/watch?v=_dL3AygsCMc


Albumą „Total Xanarchy“ įrašė su garsiais kviestiniais atlikėjais, tokiais kaip Diplo ir Swae Lee.


Diplo feat. Lil Xan – „Color Blind“: https://www.youtube.com/watch?v=wylMwU1wEOM


2018 m. Diego Leanos paskelbė, kad pasikeis sceninį slapyvardį ir nuo šiol vadinsis Diego, taip siųsdamas žinutę, nukreiptą prieš vaistų ir narkotikų vartojimą.


Netrukus po to, kai paskelbė apie sceninio vardo pakeitimą, persigalvojo ir viename interviu prasitarė, kad nebėra tikras dėl savo sprendimo.


Pharrell Williams ir „N.E.R.D.“, „Arctic Monkeys“, „Cage The Elephant“ ir „Queens Of The Stone Age“ – šiuos atlikėjus ir grupes reperis vadina didžiausiais autoritetais.


Leidinys „The New Yorker“ apibūdino Leanos kaip „sad rap“ judėjimo atstovą.


2018 m. jis sukėlė skandalą, kai viename interviu legendinio reperio 2Pac Shakur kūrybai skyrė vos 2 balus 9, jo muziką išvadino nuobodžia.


2018 . birželio 30 d. jis pradėjo susitikinėti su Miley Cyrus seserimi – dainininke ir aktore Noah Cyrus.


Praėjus penkiems mėnesiams po išsiskyrimo su Noah Cyrus, reperis paskelbė, kad netrukus taps tėvu – naujoji Lil Xan draugė Annie Smith laukiasi.


Lil Xan buvo ypač priklausomas nuo nerimo sutrikimams ir depresijai gydyti skiriamų vaistų „Xanax,“ tačiau sugebėjo suvaldyti žalingu tapusį įprotį. Dabar jis pasisako prieš „Xanax“ vartojimą, taip pat ragina žmones atsisakyti narkotikų.


Išskirtinį amerikiečių reperio Lil Xan pasirodymą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šiemet surengiantis stebuklingą garsiausio pasaulyje žirgų šou „Apassionata“ Kaune, pasaulinę šlovę pelniusių vokalo virtuozų „Naturally 7“ koncertą Vilniuje, Kazimiero Likšos turo koncertus, internetą sprogdinančios grupės „Little Big“ šou, legendinės grupės „Genesis“ gitaristo Steve Hackett pasirodymą sostinėje, išskirtinį Sting geriausių dainų turo „My Songs“ koncertą Kaune, Trakų pilyje vyksiantį Katie Melua geriausių dainų turo pasirodymą, Obuolių saloje griaudėsiantį atsinaujinusį Radistų festivalį „Betsafe Radistai Village 2019“, Trakuose vyksiantį „Ten Walls“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą „Symphony“ bei „Siemens“ areną Vilniuje sudrebinsiantį „Daddy Was A Milkman“ megakoncertą.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis