Karolinai Meschino 22: gimtadienio mergaitės frazės, kurios įkvėps

Jaunimo numylėtinė, Lietuvos modelis bei PANELĖS viršelio mergina Karolina Meschino šiandien švenčia 22 gimtadienį! Kol mergina su nekantrumu laukia šventės, mes peržvelgėme labiausiai įstrigusias ir inspiruojančias Karolinos frazes, kurios sugrąžins optimizmą bei įkvėps pokyčiams.

„Labiausiai mane nuo mažumės įkvepia mano mama. Kai pradėjau domėtis mada ir panirau į profesionaliosios mados pasaulį, jutau didelį įkvėpimą ir norą eiti tuo keliu“, - Karolina apie artimą ryšį su mama, kuri yra ne tik merginos patarėja įvairiais gyvenimo klausimais, bet ir gera draugė.

2017⭐️ #girl #makeup #glitter #lips #hair #brunette #nye #newyear

A post shared by Karolina Meschino🇮🇹 (@karolinameschino) on Jan 1, 2017 at 10:11am PST

„Mano tėvai tam, kad turėtų viską, ką turi šiandien, sunkiai dirbo ir ieškojo savęs visą gyvenimą. Jie man yra didžiausi gyvenimo mokytojai ir pavyzdžiai, kaip norėdamas gyventi savarankiškai, neturėdamas nieko, gali pasiekti savo svajonių“, - apie labiausiai inspiruojančius žmones šiltai atsiliepia Karolina.

Photo by @sciuka #girl #red #lips #space #laperla #bun #makeup #eyes #karolinameschino

A post shared by Karolina Meschino🇮🇹 (@karolinameschino) on Dec 27, 2016 at 10:10am PST

„Vienas labiausiai motyvuojančių dalykų gyvenime yra mano sekėjai. Suprantu,jog jiems tikrai įdomi mano nuomonė. Visada smagu patarti merginoms, ką rengtis, kokią kosmetiką naudoti. Džiaugiuosi ir jaučiuosi reikalinga, kai merginos manimi domisi ir klausia patarimo“, - sekėjų svarbą akcentuoja mergina.

That eyeliner though 🔪 @pashkis #girl #makeup #countour #eyes #eyeliner #eyebrows #choker #babe #hair #brunette #karolinameschino

A post shared by Karolina Meschino🇮🇹 (@karolinameschino) on Nov 29, 2016 at 7:03am PST

„Aš augdama visad stebėjau savo tėvus, kurie sunkiai dirbo, kurie kasdien vis labiau mylėjo tai, kuom jie užsiima ir mane tas motyvuoja siekti kažko savo, būti nepriklausoma ir dirbti kiek reikės, kad pasiekti tai, ko noriu“, - žavėjimąsi tėvais atskleidžia modelis.

Miau 🐯 #girl #burgundy #dark #lips #brunette #bomber #oldschool #purple #style #milan #italy #goodvibes #karolinameschino

A post shared by Karolina Meschino🇮🇹 (@karolinameschino) on Nov 21, 2016 at 6:44am PST

„Dėl to manęs žinomumas netrikdo, malonu, kad mano tėvai yra pripažinti už tai, ką pasiekė. Jie sukūrė savo istoriją, bet aš noriu sukurti ir savąją, noriu, kad mane žinotų už mano asmeninius nuopelnus, ne tik dėl to, kad esu daug pasiekusių verslininkų dukra“, - tikslo siekimo reikšmę akcentuoja Karolina.

„Internetas man yra kaip mano mažas atskiras pasaulis, kuriame esu tokia, kokia norėčiau būti - drąsi, labai pasitikinti savim, atspari kritikai… Realybėje aš daug kuklesnė, jautresnė ir žymiai dažniau šypsausi nei nuotraukose. Į jas pažiūrėjus galima pagalvoti, jog esu pasikėlusi rimtuolė, nors taip toli gražu nėra“, - mergina atskleidžia tikrąją save.

🍦 #neon #lights #icecream #purple #milano #italy #goodvibes #karolinameschino

A post shared by Karolina Meschino🇮🇹 (@karolinameschino) on Feb 8, 2017 at 12:18pm PST

„Kartais, atrodo, niekas nepavyksta, verkšleni, kad tiek daug vargai, bet svarbu susitelkti į darbą ir tada – ragauji savo darbo vaisius, kurie yra verti tų kančios kelių, nes jais eidama įgaunu vis daugiau patirties ir kopiu į svajonę“, - nuopolių neišvengia ir ji.

Me and my soulmate 👭💕 @doviletir #friends #forever #girls #glitter #pink #goodvibes

A post shared by Karolina Meschino🇮🇹 (@karolinameschino) on Feb 4, 2017 at 2:04am PST

„Net manau, kad šis populiarumas atėjo per anksti, bet džiaugiuosi, kad turiu didelę armija internetinių sekėjų, kurie auga kartu su manimi. Vieną dieną, kai pradėsiu užsiiminėti savo verslu, turėsiu didelį būrį žmonių, kurie palaikys mane ir mano veiklą“ , - Karolinos ateities svajonės - lyg ant delno.

☺️ #cute #girl #curls #curly #hair #sweet #clouds #illustrations #karolinameschino

A post shared by Karolina Meschino🇮🇹 (@karolinameschino) on Oct 21, 2016 at 12:20am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis