Ji grįžo! Iš Instagram pasaulio pasitraukusi Selena Gomez - be galo išgražėjusi

(1)

Instagram socialinėje medijoje jau senokai nebuvo tokio sujudimo - pagaliau į socialinio tinklo platybes grįžo daugelio numylėtinė, atlikėja Selena Gomez. Regis, šį kartą ji pasiruošusi užvaldyti Instagram“!

Vakar Selena paviešino Instagramstory, kurioje matyti, kaip gražuolė pozuoja su ką tik jai atliktu makiažu. Vizažo meistrė Selenai paryškino akis žalsvai blizgiais akių šešėliais, o lūpas nudažė švelniai rausva spalva. Selenai prieš kamerą nevengė žaismingai pasimaivyti, taip priversdama jos gerbėjus visame pasaulyje išeiti iš proto: juk taip seniai jie neregėjo laimingos, kupinos energijos ir pailsėjusios Selenos!


Paviešintas story kaipmat sulaukė didžiulio dėmesio, juo pasidalino ir Selenos fanai, sukūrę atskirą socialinės medijos profilį, kuriame skelbia šviežiausias naujienas iš Selenos fronto.


Ištikimiausi Selenos fanai (jų gretose ir mes) be galo laukia kitų žinių iš Selenos gyvenimo, mat yra išsiilgę išvysti, kuo kasdien gyvena jų mėgstamiausia atlikėja. Štai kokia žavi Selena:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis