Išleidžiamas iPhone, kurio spalva prilygsta tobulybei (FOTO) (APKLAUSA)

Ilgą laiką iPhone telefonų atspalvių pasirinkimas buvo itin menkas. Tik nesakyk, jog niekada nepasvajojai apie elegantišką juodą iPhone... Regis, Apple kompanija įsiklausė į vartotojų norus ir paskelbė naujo modelio iPhone, kurio spalva prilygsta tobulybei.

Jei raudoni atspalviai tau prie širdies, tuomet viską padarysi, jog rankose laikytum ryškų raudonąjį iPhone RED collaboration. Šio telefono pardavimas intrenetu prasidės jau kovo 24 d., todėl viso pasaulio gyventojai turės galimybę įsigyti naujojo modelio išmanųjį telefoną.

Tiesa, šio riboto leidimo telefono pasirodymas rinkoje turi kilnią misiją. Apple kompanija jau daugelį metų remia ne pelno siekiančią organizaciją, kovojančią su AIDS, tuberkuliozės bei maliarijos plitimu. Todėl įsigijusi naująjį telefoną ne tik džiaugsiesi ryškiu telefono dizainu, bet ir paremsi organizaciją bei padėsi kovoje su šiomis po pasaulį sparčiai plintančiomis ligomis.

Nors išskirtinio dizaino telefonas prieinamas ne kiekvienam - jo kaina rinkoje siekia 749 eurus, Apple vadovai tikisi sulaukti didžiulio susidomėjimo šio modelio telefonu. Kitaip net būti negali - kiekviena žinia, susijusi su nauju Apple telefonų dizainu visuomet sulaukia ažiotažo. Jei nuspręsi įsigyti prašmatnųjį telefoną, apsišarvuok kantrybe - Apple vadovybė tikina, jog dėl didelio užsakymų skaičiaus telefono atsiuntimas gali kiek užtrukti.

Įdėmiau apžiūrėti telefoną bei jo dizainą gali ČIA ir ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis