Modelis Solveiga Mykolaitytė: Yra keli svarbiausi įpročiai, padedantys išlaikyti sveikatą ir grožį

Gera savijauta – pagrindinė grožio ir vidinės pusiausvyros paslaptis, teigia daugelį metų grožio industrijoje dirbantis modelis Solveiga Mykolaitytė. Moteris tikina, jog kasdien darbe gerai atrodyti jai padeda kruopštus, atsakingas ir visapusiškas rūpinimasis savimi. 

S. Mykolaitytė atvirauja, jog neturi vieno paslaptingo elemento grožiui palaikyti, o gerą išvaizdą ir savijautą lemia tinkamas rūpinimasis savimi. Jos teigimu, visi pokyčiai pirmiausia prasideda galvoje, nes tik tiksliai suvokus, kaip nori gyventi, kaip atrodyti ir kaip jaustis, gali tikslingai to siekti, keičiant gyvenimo būdą ir įpročius.

 

Kodėl svarbi mityba


„Sveika gyvensena domiuosi jau nuo paauglystės – visada galvojau, kada, ką ir kaip valgau. Niekada nebuvau skirtingų pasaulio virtuvių fanatikė, tačiau visada norėjau rasti balansą sveikoje mityboje ir gyvensenoje. Maistas man – vienas didžiausių malonumų. Man patinka jaustis lengvai, nepersivalgyti, todėl renkuosi sveiką maistą. Mityba turi tapti gyvenimo būdu, o ne vieno mėnesio dieta, kurią reikia kaip nors ištverti“, – pasakoja S.Mykolaitytė. Moteris pastebi, kad prisivalgius sunkaus, riebaus maisto, per daug saldumynų, kaipmat pajaučia jėgų ir energijos trūkumą, apsunkimą. Taip pat itin svarbu geras miegas – nes esant miego trūkumui dieną ar nuolat pavargstant, iškart pradeda augti svoris, norisi valgyti nesveiko maisto, užkandžiauti.Solveiga Mykolaitytė
Solveiga Mykolaitytė
Asm. albumas


 

Sveikos gyvensenos įpročiai


Pasakodama apie kasdienę rutiną, S.Mykolaitytė teigia, jog jos geros savijautos režimas yra nuoseklus ištisus metus. Anot modelio, žiemą praleidus daugiau laiko Lietuvoje, kur vyrauja šaltas oras ir tamsa, ji pradeda jausti energijos stygių ir nemažą mieguistumą. Todėl, žiemos metu gerai savijautai palaikyti ne visuomet užtenka vien kruopščiai suderintos mitybos.

 

Atėjus šaltajam sezonui, nuo rudens, ji visuomet ima vartoti vitaminus ir maisto papildus: „Galiu pasakyti, jog be papildų sunkiai išgyvenčiau. Nuolat vartoju sustiprintą magnį, o kai tenka ilgesnį laiko tarpą gyventi be saulės, imu gerti vitaminą C bei vitamino B papildus. Mano atradimas – maisto papildas su ciberžole – kurkuminas (Curcumin) iš „SmartHIT“ linijos. Kurkuminas stiprina imuninę sistemą ir padeda kasdien jaustis tvirtai bei žvaliai“.

 

Rūpesčio savimi samprata susiformuoja bėgant laikui. Pati S.Mykolaitytė tvirtina, jog prieš 10 metų ji nenaudojo jokių veido kremų. Juos moteris ėmė naudoti tik būdama 26 metų. „Aš visuomet labai atidžiai renkuosi ne tik ką valgyti, bet ir kokias priemones naudoju veidui. Turiu ir tokių taisyklių, kurios nesikeičia visus 10 metų, pavyzdžiui, niekada neinu miegoti nenusivaliusi makiažo“, – apie grožio ritualus kalba modelis. Solveiga Mykolaitytė
Solveiga Mykolaitytė
Asm. albumas


 

Rūpinimasis savimi keliaujant


Vardindama kitus įpročius, padedančius išlikti sveikai ir žvaliai, ypač daug keliaujant, modelis mini gerą miegą, šiltą vonią ir masažus raumenims bei kraujotakai. Daugiau keliaudama pastebi, jog kūno linijos, plaukai ir oda ima reikalauti ypatingai daug dėmesio, mat nuo skrydžių ypač išsausėja plaukai, oda, sutrinka medžiagų apykaita, limfa, kaupiasi skysčiai, prasideda skrandžio problemos. „Dar vienas iššūkis – klimato ir laiko juostų kaita, kurie organizmui kelia šoką. Todėl daug keliaudama įpratau naudoti kokybiškas drėkinančias priemones odai ir plaukams, gerti vitaminus, sveikai valgyti“, – pasakoja S.Mykolaitytė.Solveiga Mykolaitytė
Solveiga Mykolaitytė
Asm. albumas


 

Fizinio aktyvumo svarba


Puikiomis kūno linijomis galinti pasigirti moteris teigia, jog savęs stiprinimas ir judėjimas turėtų tapti kasdieniu įpročiu. „Aš sportuoju nuo mokyklos laikų – baigiau sporto mokyklą, lankiau lengvąją atletiką. Tačiau kartais sportą primirštu, nejučiomis paskęstu rutinoje ar kelionėse, greit pajaučiu, jog ir pats kūnas pradeda jo reikalauti“, – pasakoja modelis.

 

Intensyviai sportuoti paprasčiau, esant režimui, o keliaujant tai būna sudėtinga, nes raumenims reikia poilsio, miego. Todėl gerai savijautai užtikrinti kelionių metu, ji atlieka tempimo pratimus, užsiima joga, plaukioja. Tuo tarpu nesant išvykus, ji renkasi fitnesą, krosfitą, zumbą.Solveiga Mykolaitytė
Solveiga Mykolaitytė
Asm. albumas


 

Modelio pažadai sau


Kalbėdama apie ateities planus ir naujųjų metų pažadus, S.Mykolaitytė sako, jog svarbiausia išmokti atsipalaiduoti, džiaugtis net ir pačiais mažiausiais dalykais, nes jie sudaro visumą.

 

„Esu įsitikinusi, jog norint būti laimingu žmogumi, privalu gerai suprasti tiek savo organizmo, tiek asmeninius poreikius. Mane laiminga daro meilė sau, meilė žmonėms, meilė gyvenimui. Taip pat stipri sveikata ir noras, jog mano mylimi žmonės būtų sveiki. Na ir saulė, šokoladas ir geras miegas“, - šypsosi moteris.

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis