PANELĖS viršelio mergina Iglė Bernotaitytė pasidalino nuotrauka, kurioje jos įvaizdis - visai kitoks nei esate pratę matyti (FOTO)

Išvysti mylimą žvaigždę su vestuvine suknele visuomet prilygsta lengvam šokui. Juk būtent taip įžymybė atrodytų svarbiausią gyvenimo dieną! Nors kovo mėnesio PANELĖS viršelio mergina bei X faktoriaus nugalėtoja Iglė Bernotaitytė vestuvėms kol kas nesiruošia, mergina sudalyvavo nuostabiame mados pristatyme, kuriame teko pasimatuoti nuotakos suknelę.

Mados namų Jurgita vestuvinių suknelių pristatyme bei fotosesijoje dalyvavusi mergina su kitomis merginomis pasidabino įspūdingo grožio vestuvinėmis suknelėmis. PANELEI susisiekus su atlikėja, Iglė teigė, jog mados pristatymo metu jautėsi jaukiai, nes atmosfera buvo smagi, o žmonės - be galo draugiški. Lietuvos jaunoji žvaigždė gyrė vizažistą Egidijų Krocą, kuris Iglei atliko nuostabų nuotakos makiažą. „Visuomet troškau, jog kada nors makiažą man atliktų būtent šis vizažistas. Jis ne tik puiki asmenybė, bet ir savo srities profesionalas“, - portalui PANELĖ entuaziastingai pasakojo atlikėja.

Fotosesijos akimirka
Fotosesijos akimirka
Facebook

Iglė taip pat negailėjo pagyrų ir mados namams Jurgita - anot atlikėjos, fotosesijų metu mados namų savininkė visuomet aprengia Iglę tarsi princesę. Ar sutikimas dalyvauti šiame mados pristatyme reiškia, jog Iglė neretai pasvajoja ir apie savo tuoktuvių dieną? „Na, dar per anksti galvoti apie vestuves, bet pabandyti įsijausti į nuotakos amplua labai smagu. Turėjau nuostabią dieną ir tikrai jaučiausi taip,tarsi būčiau karalienė“, - pasakojo Iglė.

Merginai taip patiko nuotakos įvaizdis, jog ši socialiniame tinkle Facebook pasidalino nuotrauka su vestuvine suknele bei pečius siekiančiais auskarais. Ar ne ypatinga nuotaka būtų Iglė?

Iglė Bernotaitytė
Iglė Bernotaitytė
Facebook

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis