„One Direction“ nario Liamo Payno nuotrauka muša populiarumo rekordus (FOTO)

Prieš metus bei kelis mėnesius pasaulis ėjo iš proto dėl fotografijos, kuria Instagramo tinkle pasidalino vienas iš buvusios garsios vaikinų grupės One Direction narys. Louisas Tomlinsonas ir jo buvusi draugė Briana Jungwirth tą kartą susilaukė berniuko Freddie, kurio nuotrauką ir paviešino internete.

Atėjo metas, kai vėl nori šokinėti iš džiaugsmo! Kitas grupės narys, su atlikėja Cheryl Cole (33 m.) draugaujantis Liamas Payne (23 m.) vakar tapo jaunuoju tėveliu - jo mylimoji susilaukė berniuko. Kol kas mažylis jaučiasi puikiai, yra sveikas bei gyvybingas, todėl tėvams tai didžiausia dovana. Ypač entuaziastingas yra Liamas, kuris nusprendė su pasauliu pasidalinti savo laime. Retro stiliaus nuotraukoje Liamas rankose laiko berniuką bei glaudžia prie krūtinės.

Po nuotrauka atlikėjas rašo: „Mano šeima bei artimi draugai žino, jog yra tik keletas momentų, kai lieku be žado... oho! Aš nepaprastai džiaugiuosi, jog šis berniukas pasirodė mano gyvenime, šio momento aš nepamiršiu visą likusį savo gyvenimą ir tai kol kas yra pats gražiausias prisiminimas. Aš be galo žaviuosi šio berniuko nuostabia motina (Liamo mergina Cheryl Cole, - redaktoriaus pastaba) ir gėriuosi, kokia ji išliko visą šį laiką. Kol kas mes nenusprendėme, koks bus berniuko vardas, bet šis kūdikis jau dabar užima didelę dalį mano širdyje. Aš jaučiuosi palaimintas“

Jautrius bei nuoširdžius Liamo žodžius palydėjo palaikantys komentarai. Daugelis Laimui ir Cheryl linki ramių naktų ir šiltų akimirkų.

Regis, atėjo metas ir likusiems buvusios grupės nariams - Zaynui Malikui bei Harry Stylesui stoti į jaunųjų tėvų gretas. Ar jie jas papildys, pamatysime ateityje. O dabar belieka pasigrožėti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis