Užsuk į PANELĖS „Instagram“ - kiekvieną dieną turi galimybę laimėti veido odos priežiūros prizų!

Pavasaris – tikras išbandymas veido odai. Šylant orams jaučiamas staigus temperatūrų skirtumas, pradeda stigti vitaminų bei mineralų, o kur dar pasirodžiusi pirmoji aktyvesnė saulė. Veido oda už oro permainas tikrai nedėkoja, todėl pasirūpinti oda pavasarį reikia net atidžiau nei šaltuoju metų sezonu.

Mums rūpi tavo oda! Turime paruošę daugybę BIODERMOS prizų toms, kurios dalyvaus konkursuose PANELĖS „Instagram“ paskyroje. Kasdien ieškok naujo konkurso, kurio metu bus pateiktas su veido priežiūra susijęs mitas. Tavo užduotis - patvirtinti mitą arba jį paneigti. Viena laimingoji ne tik laimės prizų rinkinį, bet ir sulauks išsamaus atsakymo į mitą, kuris geriau supažins su veido priežiūros subtilybėmis bei padės kovoje su odos problemomis.

Mergina
Mergina
Shutterstock

Viskas, ko tau reikia - nepamiršti kasdien užsukti į PANELĖS Instagram paskyrą ir pasižiūrėti, koks mitas yra pateiktas. Galime garantuoti, jog tu, kaip ir daugelis merginų, jau esi susipažinusi su veido odos priežiūros ypatybėmis, tačiau žinios niekuomet nepakenkia, o prizai džiugina! BIODERMA veido priežiūros priemonės ne tik padės tinkamai pasirūpinti veido oda, bet ir atsikratyti slegiančių odos problemų, tokių kaip aknė ar odos sausumas.

Skubėk dalyvauti - linkime sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis