Beveik 20 metų lauktas „Dior“ siurprizas: naujuosius kvepalus šiandien gali įvertinti ir tu


Praėjusį mėnesį prabangiame „Pacų“ viešbutyje pristatyti naujieji Christiano Dioro kvepalai - „Joy“ (liet. džiaugsmas). Nors devyniolika metų lauktą mados namų aromatą jau galima įsigyti mūsų šalies parduotuvėse, ne visos iš mūsų spėjo jį išbandyti. Kviečiame susipažinti su šiais ypatingais kvepalais, kurie jau pavergė milijonų pasaulio moterų širdis.

Christianas Dioras pasaulyje žinomas ne vien dėl pasiekimų mados sferoje. Dar viena niša, kurioje jis pademonstravo savo nuostabų talentą - parfumerija. 1946 metais dizaineris kartu su savo verslo partneriu įkūrė žymiuosius mados namus DIOR, kurių atsiradimas sukėlė didžiulį ažiotažą mados bei grožio gerbėjų gretose. Gana greitai DIOR kolekciją papildė kokybiškumu pasižyminčios juvelyriniai darbai, aksesuarai ir įvairios grožio priemonės.


Nauja epocha parfumerijos nišoje prasidėjo po revoliucinės 1947 metų DIOR kolekcijos Naujasis įvaizdis (angl. New Look). Iš karto po pristatytos kolekcijos, kurioje pynėsi didžiulės, elegancija alsuojančios skrybelės, vapsvos liemenis pabrėžiančios suknelės bei moters krūtinę iškeliančios ir vizualiai padidinančios liemenėlės, buvo pristatyti ir pirmieji Christiano Dioro kvepalai Miss Dior.
Dior kolekcija
Dior kolekcija
Vida Press


Po šių labai greitai išpopuliarėjusių ir moterų pamėgtų kvepalai atėjo eilė vyrams skirtiems Eau Savage (1966 m.),kiek vėliau - Poison (1985 m.), po jų ypatingiesiems J`Adore (1999 m.). Christianas Dioras visuomet teigė, jog kvepalai yra pati svarbiausia kiekvienos savimi besirūpinančios moters įvaizdžio detalė, todėl jie privalo atitikti jos asmenybę ir pasižymėti kokybe. Šia nuostata vadovaujasi daugybė pasaulio moterų, kurios su nekantrumu laukė ir naujojo, ilgus metus kurto aromato „Joy“, kurį mados namai pristatė kartu su su parfumeriu François'u Demachy.


Atidarius kvepalų buteliuką kaipmat galima užuosti citrusinį bergamočių bei mandarinų aromatą, kuris pinasi su ypatingu gėlių kvapu. Graso rožės (esencijos ir absoliuto forma) bei svaiginantys jazminai susilieja su šiuo patraukliu vaisių aromatu ir apdovanoja gyvybinga šypsena. Išskirtinis aromatas suteikia jaukumo pojūtį bei jausmingą, prie odos tarsi priglundantį efektą.


Šį išskirtinį aromatą pristatyti pasirinkta ypatinga asmenybė. Tai - talentinga jaunosios kartos aktorė, laimėjusi daugybę kino apdovanojimų Jennifer Lawrence. Būtent ji tapo Dior Joy kvepalų reklaminiu veidu ir nusifilmavo efektingoje kvepalų reklamoje, kuri YouTube platformoje jau peržiūrėta daugiau nei 59 milijonus kartų. Jeigu dar neteko peržiūrėti reklamos, kviečiame tave ją įvertinti bei išbandyti naujuosius kvepalus.


Jau radai puikiausią kalėdinę dovaną savo artimam žmogui - draugei, mamai ar seseriai!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis