Verkia širdis: sveikas kūno formas turėjusiai Bellai Hadid įtariama anoreksija (FOTO

Psichologų bei mitybos specialistų ne kartą minėtas faktas, jog valgymo sutrikimais sergantys asmenys dažniausiai nepastebi ar nenori matyti neigiamos kūno formų transformacijos, yra visiška tiesa. Hadid šeimos pažiba - Bella Hadid yra viena labiausiai žiniasklaidoje aptariamų jaunųjų manekenių, tačiau šį kartą jos vardas labiau siejamas ne su mados pasauliu, o su anoreksija.

Bella Hadid viešuose renginiuose dažnai pasirodo su itin atvirais drabužių deriniais, taip pat nevengia viešinti pikantiškus kadrus Instagram tinkle. Viena iš tokių - neseniai socialinėje medijose paviešinta atvira nuotrauka, kurioje matyti apnuogintas gražuolės kūnas. Nors tokia nuotrauka turėjo sulaukti daugybės komplimentų, po ja daugelis ne džiaugėsi Bella, o jos gailėjo ir klausė, kas jai nutiko.


Bella per šiuos metus taip sulieknėjo, jog jau neatrodo sveikai. . „Anoreksija.. Prieš metus tu atrodei sveika mergina, o dabar gaila į tave žiūrėti“ „Per liekna... Gražus veidelis, tačiau figūra baugina“ „Tu tokia liekna, jog matyti tavo pilvo kaulai. Tai kraupu“ „Bella, tau vertėtų apsišviesti valgymo sutrikimų tematika ir nustoti badauti“, - štai tokie ir dar negatyvesni komentarai lydėjo Bellos nuotrauką.


Iš tiesų stebint dabartinę Bellos išvaizdą, daugelis kraupsta. Ji tokia liekna, jog vargu ar sveria penkiasdešimt kilogramų. O turint omenyje jos ūgį... Na, Bellos KMI yra ženkliai per mažas. Labai liūdna, jog, regis, valgymo sutrikimai į savo pavojingą liūną įtraukė ir Bellą." contenteditable="false">View this post on Instagram

@BellaHadid #BellaHadid

A post shared by Bella Hadid Updates (@bhadidnews) on


" contenteditable="false">
View this post on Instagram

Carin via Instagram

A post shared by Bella Hadid Brasil (@bellahadidbrasil) onBaugu žiūrėti... Pažvelk, kaip sveikai Bella atrodė prieš keletą metų:Bella Hadid
Bella Hadid
Vida PressBella Hadid
Bella Hadid
Vida Press
Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Jums gali patikti

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis