Su ryškiu makiažu pasirodžiusi Miley Cyrus: paprastumas jai tinka labiau? (FOTO)

Amžinas klausimas - dailiau natūralumas ar puošnumas. Dirbtinumo šalininkės teigia, jog nepasidažiusios net šiukšlių neitų išnešti, o štai mėgstančios išlaikyti prigimtinį žavesį net į prašmatniausią puotą keliautų be lašelio kosmetikos. Daugelis, išvydę savaitgalį darytas atlikėjos Miley Cyrus nuotraukas, pasidalino į dvi dalis: vieni teigė, jog atlikėjai tinka ryškus įvaizdis, kiti sakė, jog be makiažo ji atrodo kur kas žavesnė.

Įsimintinu, spalvingu 90 - ųjų stiliumi pasidabinusi Miley popietei pasirinko laisvą palaidinę, plėšytus mėlynus džinsus ir akį traukiantį makiažą. Atlikėja akių vokus padažė mėlyna spalva, o blakstienas užrietė ir padarė tankesnes. Toks įvaizdis jai tiko ar ne, įvertink pati:Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida PressMiley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press


Pasirodžius šioms nuotraukoms daugelis Miley suskubo teigti, jog atlikėjai visiškai netinka ryškus makiažas ir ji kur kas dailesnė atrodo pasirinkusi itin natūralų įvaizdį. Pastaruoju metu Miley iš tiesų buvo jį pamėgusi ir drąsiai viešumoje pasirodydavo be kosmetikos. Tau belieka nuspręsti, kurią Miley gerbėjų pusę palaikysi - tų, kurie palaiko natūralumą, ar tų, kuriems Miley gražiausia atrodo be lašelio kosmetikos:


Miley be lašelio kosmetikos:Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis