Kas ta paslaptingoji mergina, kuri užkariavo Justino Bieberio širdį? (FOTO)

Jau kuris laikas nieko nebuvo girdėti apie garsiojo atlikėjo Justino Bieberio simpatijas. Praėjusiais metais su auksinio jaunimo atstove, būsimąja dizainere Sofia Richie išsiskyręs atlikėjas viešumoje buvo matomas tik su draugais.

Galbūt Justinas pavargo nuo apkalbų, gal jam pabodo vienos savaitės trukmės romanai, kurie pasibaigę palikdavo tuštumą širdyje ne tik merginoms, bet ir pačiam Justinui. Vis dėlto pavasaris - jausmų metas, todėl kaip ir visiems, Justinui vėl prisireikė meilės bei šilumos. Kaip žinia, Justinas atidžiai renkasi savo meilės trofėjus ir dažniausiai gali pasigirti draugystėmis su merginomis, dėl kurių grožio alpsta daugelis. Ne išimtis ir naujoji Justino simpatija - Instagramo modelis Luciana Chamone. Egzotiškų bruožų mergina su Justinu buvo pastebėta leidžianti laiką viename iš vakarėlių, kuriame 700 šventės lankytojų mokėjo nemenką pinigų sumelę, jog kartu su Justinu galėtų linksmintis.

Kaip teigia neįvardinti šaltiniai, Justinas su Luciana vakarėlio metu daug šnekėjosi, meiliai glaustėsi, o šventei pasibaigus kartu iškeliavo namo. Štai ČIA ir ČIA gali pamatyti intriguojančias nuotraukas, kuriose matyti Justinas bei Luciana, vykstantys automobiliu iš vakarėlio.

Vienanaktis romanas? Tikrai ne - Justinas su Luciana kartu buvo pastebėti ir kitą rytą, ir savaitę po vakarėlio, todėl didelė tikimybė, jog jaunuoliai susitikinėja. Vos tik Justino fronte atsiranda nauja simpatija, gerbėjai kaip tik galėdami greičiau surenka informaciją apie merginą. Luciana - iš Brazilijos kilusi dvidešimtmetė, kuri šiuo metu dirba modelio darbą ir lankosi įvairiuose pasaulio žemynuose. Daugelis Justino gerbėjų net įžvelgia Lucianos panašumą į buvusią Justino meilę Seleną Gomez - tiesa, kiek tame tiesos, nežinia. Luciana, kaip ir Selena, yra tamsių bruožų, turi karamelinio atspalvio akis ir sprendžiant iš jos socialinės paskyros, yra draugiška ir aktyvi mergina.

Galima tik spėlioti, ar tarp Lucianos ir Justino bus kažkas rimto, vis dėlto Justinui jau pats metas gerbėjams pristatyti rimtą merginą. Kaip manai, ar Luciana - puiki kandidatė į tokios merginos vietą?

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on Feb 12, 2017 at 8:01am PST

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on Mar 19, 2017 at 7:04pm PDT

🙈

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on Oct 19, 2016 at 11:30am PDT

always choose happiness ✨

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on Jan 20, 2016 at 1:34pm PST

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on Jan 17, 2016 at 1:14pm PST


A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on Dec 6, 2016 at 8:46am PST

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on Apr 1, 2017 at 2:04pm PDT

não podia ter sido melhor ✨✨✨ @camaroten1

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on Mar 5, 2017 at 5:13am PST

kill 'em with kindness 🙏💙

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on Jul 27, 2016 at 5:06pm PDT

💜✌🏼️🐚✨🐬💭🌸🍉

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on Jan 24, 2016 at 4:56am PST

collect moments, not things

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on Jan 21, 2016 at 11:19am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis