Simona Cymbaliukaitė – Simona C: „Jau vaikystėje dievinau maivytis prieš kameras“

Sparčiai kylanti jaunosios kartos vlogerė Simona C drąsiai liejasi į YouTube platformą ir per vos keletą mėnesių savo kanale jau spėjo sukaupti daugiau kaip 9 tūkst. sekėjų. Šiandien jaunoji vlogerė atvirai kalba apie iššūkius liejantis į YouTube platformą, atskleidžia idėjų šaltinius ir autoritetus, iš kurių ima pavyzdį bei drąsiai prabyla apie sėkmingo ateities žmogaus portreto detales.

Savo, kaip vlogerės veiklą, pradėjai neseniai, prieš 7 - 8 mėn. Kaip kilo tokia mintis?

Taigi, vloginau jau ir seniau, tiesiog turėjau didelę pertrauką (maždaug metus laiko). O pati mintis kilo kartu su įkvėpimu – mačiau kaip kiti vlogina, tai ir pagalvojau: kodėl gi ne? Beje, jau vaikystėje mėgau maivytis prieš kameras ir filmuoti įvairius beprasmius filmukus.

Su kokiais iššūkiais teko susidurti liejantis į YouTube platformos vandenis?

Kažkokių iššūkių abejoju ar buvo. Pradžioje buvo kiek nedrąsu, nes YouTube visgi tikrai didelė socialinė platforma, kur mano vaizdo įrašus gali peržiūrėti bet kas. O pats vloginimo kelias nebuvo labai sunkus, ypač kai buvau patyrus toje sferoje.

Kokia, tau asmeniškai, yra smagiausia vloginimo dalis?

Rezultatas! Po ilgų montavimo valandų taip gera matyti savo pastangas viename filmuke. Prie rezultato dar pridėčiau žiūrovų reakciją – labai smagu, kad kol kas jos yra teigiamos.

Kaip jautiesi turėdama daugiau nei 9 tūkst. sekėjų savo YouTube kanale?

Labai keista tai suvokti, bet tuo pat metu ir labai smagu bei malonu! Atsimenu, kai džiaugiausi tūkstančiu, o čia jau 9 tokie. Be galo džiaugiuosi, kad filmavimo ir montavimo pastangos nenueina perniek ir atsiranda žmonių, kuriems tai patinka.

Iš kur semiesi idėjų naujiems savo vlogams?

Stebėdama pasaulį. Visų pirma, stebiu socialinių tinklų naujienas, ten dažniausiai matau, kas žmones domina. Taip pat mėgstu pasivaikščioti po Vilnių, stebėti tą šurmulį arba atvirkščiai – ramų miesto ritmą. Visa tai mane įkvepia – stebiu, ką žmonės veikia, kaip leidžia savo laiką.

Kiek tau laiko prireikia sumontuoti vieną video vlogą?

Apie valandą, dvi. Priklauso nuo vlogo temos ir trukmės.

Šiuo metu mokaisi aštuntoje klasėje, artėja stojamieji egzaminai, standartizuoti testai, o šalia dar turi tūkstantines minias sekėjų, kurie laukia tavo video. Kaip viską suspėji?

Artimiausiu metu egzaminų neturiu, tad laiko ne taip jau ir stinga. Bet štai video idėjos šiuo metu tikrai praverstų.

Kas tau gyvenime užima autoriteto ar įkvepėjo poziciją?

Seku labai daug žmonių Instagram platformoje. Pasidalinsiu keletu profilių, kurie mane labai žavi ir įkvepia: @nastyatropi; @rokasmaku; @edvinas.krocas; @atsibart.

Koks, tavo manymu, yra sėkmingas ateities žmogus?

Manyčiau tas, kuris siekia savo tikslų, o ne juos stato. Ir tas, kuris moka džiaugtis tuo, ką turi.

Kur save matai po 10 – ies metų?

Net nežinau. Manau, kad tuo metu dar bandysiu atrasti save. Bendrausiu su žmonėmis, keliausiu, galbūt susirasiu laikiną darbą, pavyzdžiui, tapsiu barista (mane labai domina kavos menas).

Ką norėtum pasakyti savo sekėjams ir gerbėjams, kurie seka tave ir su nekantrumu laukia kiekvieno naujo vaizdo įrašo?

Visų pirma, esu jums labai dėkinga! O visų antra, linkiu jums siekti savo tikslų bei svajonių ir niekada nesustoti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis