Pikantiškiausi Arianos Grandes kadrai: dėl kai kurių jos mamai tenka raudonuoti? (FOTO)

Jaunimo numylėtinė, atlikėja Ariana Grande niekada nebuvo kuklutė, kuri vengia demonstruoti savo kūno. Vis dėlto šiuo metu akyliausi atlikėjos gerbėjai pastebėjo, jog socialinėse medijose gražuolė viešina tokias atviras fotografijas, kurios jos mamai gali sukelti galvos skausmą.

Žinoma, Arianos mama, Joana Grande jau pratusi prie to, jog jos dukra viešas asmuo ir neretai pademonstruotas patrauklumas jai gali pelnyti papildomo dėmesio, tačiau... tik pažvelkit į naujausias nuotraukas, paviešintas Arianos socialinėje medijoje! Jose ji pozuoja ne tik mažai apsirengusi, bet ir visai nuoga!


Komentarai po Arianos nuotraukomis - dvilypiai. Vieni giria gražuolę už drąsą bei negali atsigėrėti jos puikia fizine forma, kiti teigia, jog kai kurie kadrai pernelyg atviri bei gašlūs. Vis dėlto Ariana dėl to visai nenuogąstauja ir toliau viešina tai, kas kuklesnėms merginoms galėtų pasirodyti nepadoru.


Kad ir kaip atvirai savo jaunystę bei žavesį demonstruotų Ariana, unikalaus atlikėjos muzikinio talento niekas nepaneigs. Pažvelk į šias fotografijas. Kaip tau atrodo, tai mamos galvos skausmas ar visiškas niekis?
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis