Iš pažiūros tai atrodo paprastos paauglės, kol... nepamatai vienos iš jų rankų (FOTO)

Tokios merginos kaip vokietė Simone Taylor - itin retos. Pagalvokite, ar dažna mergina pasiryžtų net tris metus nekirpti nagų ir užsiauginti juos tokio ilgio, jog net iš pasakų atkeliavusios raganos turėtų slėptis po lapais?

Tai tikrai ne fikcija - savo akimis matote tris metus augintus šešiolikmetės nagus, kurie jau neprimena normalios nagų išvaizdos, o greičiau spagečius ant rankų. Ne, Simone su niekuo nėra susilažinusi ir jai nėra pažadėtas prizas, užauginus atitinkamo ilgio nagus. Ji šiam eksperimentui ryžosi pati ir teigia, jog nebuvo taip jau sunku.

Deja, šiuo metu ilgi nagai labiau kelia nepatogumus nei džiaugsmą - mergina neretai egzaminų ar kotrolinių metu jaučia didžiulį skausmą, kai jai reikia ilgas valandas pirštuose laikyti tušinuką. Taip pat mergina susiduria su sunkumais persirengiant ar prausiantis duše, o plaukų džiovinimas ar makiažo atlikimas vokietei dažniausiai tampa pagrindine dienos užduotimi. Rašyti klaviatūra Simone taip pat nėra lengva - neretai ji į pagalbą pasitelkia krumplius ar riešą. Tiesa, mergina nagus kruopščiai valo ir saugo nuo bakterijų, todėl išvengia galimybės pasigauti kokią nors nemalonią infekciją.

Ir visas šis vargas dėl... didžiausio pasaulyje malonumo - nagų lakavimo. Simone tiesiog netveria džiaugsmu, kuomet vėl galės lakuotis įspūdingo ilgio nagus ir gražinti juos įvairiais ornamentais. Mergina teigia, jog kol kas apie nagų kirpimą dar negalvoja, nes trokšta kuo ilgiau pasidžiaugti raganaitės nagais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis