Žavesys slypi paprastume: Selena Gomez renginyje atrodė taip paprastai, bet taip gerai!

Kol didžioji dalis moteriškosios lyties atstovių prieš keliaudamos į renginį puošiasi ne vieną valandą, o savaitę prieš jį svarsto, ką gi pasirengus, atlikėja Selena Gomez neturi tiek laiko, jog ilgai svarstytų apie vakaro įvaizdžio pasirinkimą. Gražuolė žino - paprastumas ir kuklumas visada geriau nei perdėtas išsipustymas.

Šiuo metu vykstančiame viename svarbiausių pasaulio fashionistų renginyje - Niujorko mados savaitėje, drabužių ženklo Coach kolekciją stebėjo ir Selena. Gražuolė vakarui pasirinko itin paprastą drabužių ansamblį - kelius siekiančią aukso atspalvio suknelę, dekoruotą kaspinėliais, raukinukais bei puošmenomis ir bordo atspalvio aukštakulnius. Selena plaukus surišo į arklio uodegėlę, o su vizažo technika taip pat nepersistengė - paryškino akis, o lūpas perbraukė švelniai rausvu lūpdažiu.


Pastaruoju metu Selena labai pamėgusi kuklesnius, paprastesnius aprangos variantus, todėl dažniausiai renkasi laisvo tipo marškinėlius, džemperius, džinsus ar šortukus. Praėjo metas, kuomet įžymybė viešumoje pasirodydavo atrodydama it princesė - gražuolei toli gražu nereikia demonstruoti savo grožio, kai šis atsiskleidžia pačiose paprasčiausiose formose. Sutikit, Selena tokia žavi, jog jai, regis, tiktų bet kuris aprangos variantas!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis