Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Šmaikščiau nebūna: Instagram“ kasdienybę pašiepianti vokietė per vieną dieną tapo žvaigžde (FOTO)

Daugelis aktyvių Instagram tinklo vartotojų pripažins - neretai tai, kas viešinama socialinėje medijoje ir tai, kas vyksta realiame gyvenime, yra du skirtingi pasauliai. Juk beveik visi socialiniame tinkle stengiamės viešinti tik tai, kas estetiškiausia, harmoningiausia, mieliausia. O štai kitą medalio pusę saugome po devyniais užraktais...

Vokietijoje, Kiolno mieste gyvenanti Geraldine West nusprendė atskleisti realybę ir savo socialinėje medijoje pradėjo viešinti šmaikščias nuotraukas, kuriose vaizduoja dvi puses - Instagram pateikiamą ir realiąją. Neretai po nudailintomis nuotraukomis slypi tas kartusis gyvenimas, kurio niekas nėra linkęs vaizduoti. Talentingoji vokietė puikiai bei šmaikščiai perteikė gyvenimiškuosius prieskonius, su kuriais susiduriame kiekvieną dieną.


Gali būti, jog nuotraukose išvysi ir dalelę savęs - netobulą, nekenčiančią sporto, dievinančią bulvių traškučius, romantines komedijas vietoje vakarų mieste ir kartais susierzinusią bei nelaimingą. Vokietę jau seka virš 30 tūkst. sekėjų iš viso pasaulio ir tai, tikėtina, tik kelio pradžia, mat šmaikštuolė tik neseniai pradėjo viešinti nuotraukas.


Pažvelk ir pasisemk pozityvo. Linksmo antradienio!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?