Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Užburiantis grožis: „Saulėlydžio“ filmo mažoji Renesmee dailėja su kiekviena diena (FOTO)

Kuomet mažutė mergaitė, vardu Mackenzie Foy, pasirodė didžiuosiuose ekranuose, daugelis spėjo - jos laukia puiki aktorės karjera. Visus reikiamus duomenis - talentą, puikią išvaizdą, šilkinį balsą aktorinei veiklai turinti Mackenzie save regi kaip aktorę, tačiau šiuo metu jai netrūksta pasiūlymų iš modelių agentūrų.

Vienos iš jaunųjų Saulėlydžio filmo žvaigždžių - Bellos ir Edvardo Kalenų ( ktoriai Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas) dukros Renesmeee Kalen vaidmenį atlikusi Mackenzie Foy jau nebe maža mergaičiukė.


Šiuo metu gražuolei septyniolika ir ji iš tiesų atrodo pritrenkiančiai - angeliškus bruožus turinti rudaplaukė žavi ne tik natūraliu grožiu, bet ir įdomia asmenybe. Jos Instagramo profilis byloja, jog talentingoji aktoriukė dievina knygas, gamtą, keliones ir nespjauna į mokslus. Turbūt tokią dukrą ir norėjo išauginti filmo herojai Bella ir Edvardas...


Daugelis šnibždasi, jog ji viena gražiausių merginų Holivude ir net visame pasaulyje. Mackenzie turi šilkinę, porceliano baltumo odą, ilgus, sveikus plaukus bei nepakartojamo grožio gilias akis, kurias taip dievina paauglę įvairioms reklamoms fotografuojantys fotografai.


Peržvelgus naujausias merginos nuotraukas neįmanoma jomis nesigėrėti. Palyginus Mackenzie su natūralumo stokojančiomis mergaičiukėmis priaugintais plaukais ir injekcijų dėka paputlintomis lūpomis, ji tikrų tikriausias natūralaus žavesio perlas!
View this post on Instagram

Thank you #welovecoco 💋

A post shared by Mackenzie Foy (@mackenziefoy) on
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?