Žiauruoliai: gražuolę Seleną Gomez sukritikavo dėl daugeliui merginų būdingos grožio bėdos (FOTO)

(1)

Vos tik pasirodo gražuolės atlikėjos Selenos Gomez nuotraukos viešumoje, gerbėjai kaipmat pasidalina į dvi dalis: vieni giria įžymybę ir negaili komplimentų, o kiti net menkiausiose detalėse stengiasi įžvelgti trūkumus. Taip nutiko ir šį savaitgalį interneto platybėse pasklidus naujausioms Selenos nuotraukoms.

Kartu su draugėmis viename JAV naktinių barų laiką leidusi Selena tapo tikra vakaro karaliene - ryškus makiažas, atvira, tačiau ne vulgari suknutė ir jos nuostabius veido bruožus išryškinanti šukuosena. Iš tiesų, Selena atrodė nepakartojamai, tačiau internete siautėjantys piktuoliai vistiek rado prie ko prisikabinti.


Nepatikėsite, kas šį kartą jiems užkliuvo. Ogi ant Selenos kūno tariamai matomos strijos! Strijos – ant odos paviršaius atsirandantys baltos, violetinės ar melsvos spalvos linijos. Strijos dažniausiai atsiranda pilvo, krūtų, šlaunų, sėdmenų srityse. Tai yra, tose vietose, kur oda tempiama. Pačios dažniausios strijų atsiradimo priežastys yra nėštumas, su amžiumi susiję odos pokyčiai bei labai greitas svorio priaugimas ar jo atsikratymas. Nors taip vadinama grožio bėda tampa dažnos merginos galvos skausmu, daugelis į ją paprasčiausiai numoja ranka - kadangi ši odos problema būdinga tokiai didžiulei daugumai moteriškosios lyties atstovių, ji tampa visiškai nestebinančia odos puošmena.


Atrodo beveik neįmanoma, kaip piktuoliai galėjo Selenos fotografijose įžvelgti strijas - juk jų beveik nematyti! Svarbiausia, jog Selena laiminga - mėgaujasi puikiu vakaru ir spinduliuoja moterišką žavesį. O tu ar įmatai tas tariamąsias strijas?
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis