Mieliausias Karolinos Meschino pasidalintas kadras: tokių ryšių belieka tik pavydėti!

Socialinių tinklų įžymybė, gražuolė Karolina Meschino ne kartą viešai teigė, jog pati svarbiausia vertybė jos gyvenime yra šeima. Tai galima pastebėti ir stebint Karolinos socialinės medijos paskyrą - mergina gana dažnai pasidalina kadrais ar vaizdo įrašais, kuriuose matyti jos šeimos nariai.

Ryšys tarp Karolinos ir mamos Astos be galo stiprus, tačiau rodosi, jog su tėčiu Antonio Meshino ją sieja ne ką šiltesnis santykis. Šiuo metu su šeima, šeimos draugais ir geriausia drauge Dovile Italijoje atostogaujanti Karolina pasidalino nuostabiu kadru, kuriame pozuoja kartu su tėčiu Antonio. Tėvas ir dukra susikabinę rankomis kartu eina paplūdimiu, o jų veiduose - ramybė, harmonija ir begalinė meilė.


Karolina po nuotrauka parašė, jog tai - jos mėgstamiausias bei mylimiausias vyras žemėje. Nuotrauka kaipmat susilaukė daugybės komplimentų, kuriuos žėrė ir žymios Lietuvoje personos - atlikėja Erica Jennings bei Iglė Bernotaitytė.


Iš tiesų, ne kiekvienam pavyksta užmegzti tokį šiltą ir atvirą ryšį su šeimos nariais! Tiesa ta, jog Karolina, nors būdama be galo užimta, niekuomet nepamiršta savo šeimos ir skiria jiems laiko - kartu leidžia vakarus, vakarieniauja ir tiesiog šnekasi. Pasaulyje, kuriame gausu netikrumo, banalybių, klastos, intrigų, šeima lieka kone vienintelė vertybė, kuri yra nekintama ir kurios svarba neginčijama.


Oh, kaip gražu, tiesa?View this post on Instagram

My favorite man 💘 #DAD

A post shared by KAROLINA MESCHINO 🇮🇹🇱🇹🇦🇺 (@karolinameschino) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis