Tai sutirpdys visų Vampyrų dienoraščių gerbėjų širdis: Iano Somerhalderio žavesiui nėra ribų (FOTO)

Kultinio serialo apie vampyrus Vampyrų dienoraščiai žvaigždė Ianas Somerhalderis - vienas žaviausių planetos vyrų. O jei dar pozuoja kartu su mylimiausiuoju katinu, gali sutirpdyti net pačios šalčiausios merginos širdį!

Naujojoje visame pasaulyje žinomo prekinio ženklo Royal Cannin reklaminėje fotosesijoje dalyvavęs aktorius fotografavosi su mylimu pūkuotuku - katinu Moke, kuris nedrąsiai žvelgė į foto objektyvą. Tikra tiesa - gyvūnėliai dažniausiai ne itin drąsiai jaučiasi fotografuojami, todėl ganėtinai sudėtinga nufotografuoti juos meiliai žvelgiant į kameras.


O štai Ianui pasitikėjimo savimi prieš fotografus netrūksta. Apie tai byloja ne tik sukaupta didžiulė fotosesijų patirtis, bet ir gebėjimas tiesiog meistriškai perteikti savo žavesį prieš kameras.


Vos pasirodžius šioms nuotraukoms internete, internautai netruko dalinti Ianui komplimentus apie jo puikią išvaizdą, o visiškai susilydė moteriškosios lyties atstovės - juk vienu metu nuotraukoje jos regi du mieliausius vaizdinius: savo dievuką ir pūkuotuką!


Vertinant iš mielumo prizmės, ši Iano fotosesija tikrai viena geriausių. Žaismingumo gražuoliui tikrai netrūksta, tiesa?Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis