Vampyrų dienoraščių žvaigždės žavesys sugrįžo: taip gražiai ji niekada neatrodė!

Jaunimo numylėtinė, serialo Vampyrų dienoraščiai žvaigždė Nina Dobrev - viena labiausiai aptarinėjamų JAV įžymybių. Kiekvienas gražuolės pasirodymas ant raudonojo kilimo stebimas pro padidinamąjį stiklą. Akivaizdu, kad ji savo apranga ar makiažu įtinka ne visiems, nes Nina mėgsta eksperimentuoti ir nepabijo drąsesnių išvaizdos eksperimentų,


Vis dėlto naujausiame renginyje, filmo Dog Days (Šuns dienos) pristatyme pasirodžiusi Nina vargu ar sulauktų nors vieno kritiško vertinimo. Ji atrodė taip mielai ir taip gražiai, jog į ją buvo neįmanoma nežiūrėti!


Visa paslaptis - idealiai Ninai tinkantis makiažas bei šukuosena, atskleidžianti veido bruožų grožį. Renginiui Nina pasirinko kuklią, tačiau puikia burbulais dekoruotą suknelę ir smulkius aksesuarus.


Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press


Puikus pavyzdys, kaip minimaliomis priemonėmis galima sukurti kerintį įvaizdį. Žinoma, Nina nepamiršo daug šypsotis bei demonstruoti entuziazmą, taip parodydama, jog gerai jaučiasi savo kailyje ir yra puikios nuotaikos. Na, o mes begalime pridurti, jog tai tikrai vienas žaviausių Ninos įvaizdžių! Štai ir pasitvirtina tiesa, jog visas žavesys slypi paprastume, tiesa?


Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida PressNina Dobrev
Nina Dobrev
Vida PressNina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis