Ilgai laukėme ir sulaukėme: McDelivery“ paslauga užtikrins, jog „McDonalds“ maistas pasiektų tavo namus

„McDelivery"" veiklos pradžia yra ne tik reikšminga akimirka „McDonald's" lankytojams, bet žymi ir svarbų etapą Lietuvos maisto pristatymo industrijoje. Trumpiausias pristatymo laikas nuo užsakymo priėmimo iki atvežimo prie namų ar biuro durų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje brėžia naujus maisto pristatymo kokybės standartus. „McDonald's" maistą į namus tieks bendradarbiaudami su oficialiu partneriu - maisto pristatymo kompanija „Foodout".


„Kaip vieni iš viešojo maitinimo industrijos lyderių nuolat sekame žmonių valgymo įpročius ir dėsningumus. Gyvenimo tempams spartėjant, užsisakydami maisto į namus žmonės tikisi ne tik jo kokybės, bet ir greito pristatymo. „McDelivery"" paslauga užtikrina viską - leidžia mėgautis plačiu „McDonald's" asortimentu ir trumpiausiu atvežimo laiku Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje", - teigia Vladimir Janevski, „McDonald's" vadovas Baltijos šalims.

 

„McDonald's kokybės standartai skoniui ir aptarnavimui yra vieni aukščiausių viešojo maitinimo rinkoje. Kad galėtume pradėti teikti „McDelivery"" paslaugą Lietuvoje turėjome įdėti daug darbo ir patys, ir pristatymo partneris „Foodout". Siekdami, kad pristatomo maisto kokybė visiškai atitiktų mūsų keliamus reikalavimus, jį vežame ne didesniu nei 1,5 km atstumu", - pridūrė V. Janevski. 

 

„McDonald's" maisto pristatymo paslauga Baltijos šalyse buvo seniai laukta. Naudojantis ja jau išvežiota daugiau nei 16 tūkstančių užsakymų.

 

Oficialus „McDonald's" maisto į namus pristatymo partneris Lietuvoje „Foodout" siūlo galimybę rinktis iš viso gardaus restorano meniu. Visi norintys gali užsisakyti „Foodout" svetainėje arba mobiliojoje programėlėje.

 

„McDonald's" maistas yra išskirtinis pasiūlymas mūsų klientams, todėl didžiuojamės atitikdami jų kokybės reikalavimus ir galėdami tapti oficialiais „McDonald's" maisto išvežiojimo partneriais. Pirmiausia, „McDonald's" maistas yra bene labiausiai mėgstamas lietuvių. Antra, aukšti „Foodout" standartai pristatymui puikiai atitinka „McDonald's" reikalavimus. Kartu jie užtikrins dar neregėtą maisto į namus kokybę”, - sako Vaclovas Pranskūnas, „Foodout Group" vadovas.

 

Apie „McDonald's":

 

„McDonald's yra pirmaujantis restoranų tinklas Lietuvoje, kuriame vien pernai apsilankė 9 mln. lankytojų. Šiuo metu šalyje veikia 13 tinklo restoranų - 8 Vilniuje, 3 Kaune, po 1 Klaipėdoje ir Šiauliuose. Taip pat 6 „McCaf←" kavinės, 5 šiuo metu įsikūrusios Vilniuje, o viena - Kaune. „McDonald's" restoranus Lietuvoje valdanti „Premier Restaurants" priklauso Maltos bendrovei „Premier Capital", kuri yra licencijuota „McDonald's" plėtotoja Baltijos šalyse, Maltoje, Graikijoje bei Rumunijoje. Šiuo metu bendrovė valdo iš viso 138 „McDonald's restoranus, kuriuose dirba daugiau nei 7,5 tūkst. darbuotojų.

 

„McDonald's" restoranus Centrinėje ir Rytų Europoje valdanti „Premier Capital" priklauso Maltos įmonių grupei „Hili Ventures". „Hili Ventures" apima įvairiapuses veiklas bendradarbiaujant su „McDonald's" ir „Apple" prekės ženklais, taip pat logistikos, inžinerijos, technologijų bei turto vystymo srityse. „Hili Ventures" didžiuojasi bendradarbiaudama su tokiais partneriais kaip CMA CGM, „FedEx Express", IBM, „Konecranes, NCR, „Wincor Nixdorf" ir daugeliu kitų pasaulinių prekės ženklų.

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis