Atsakas heiteriams: Karolina Meschino pasidalino nuotrauka su mylimuoju reperiu Remigijumi (FOTO)

Socialinėje erdvėje pasklidus žiniai apie Instagram įžymybės Karolinos Meschino ir kylančios repo grupės Flying Saucer Gang reperio Remigijaus santykius, internautai pasidalino į dvi dalis: vieni gyrė naujai susikūrusią porą, kiti netruko pažerti kritikos ir teigti, jog jaunuoliai netinka vienas kitam.

Tiek Karolina, tiek Remigijus puikiai žino: kritikuojantys visada egzistavo ir egzistuos. Kreipti dėmesį į tai, ką sako kiti, būtų kone kvailiausia garsinant savo vardą socialinėje erdvėje. Iki šiol šiltus ryšius puoselėjantys Karolina ir Remigijus kartu praleidžia nemažai laiko: leidžia laisvalaikį, dalyvauja koncertuose ir kartu fotografuojasi. Puikus pavyzdys - naujausias Karolinos socialinėje medijoje pasidalintas kadras, kurioje charizmatiškoji porelė žaismingai laižo ledų porciją.


Spalvingus motyvus nuotraukai pasirinkę Karolina ir Remigijus atrodo be galo laimingi ir labai panašūs vienas į kitą! Vargu, ar po šios nuotraukos bus teigiančiųjų, kad jaunuoliai vienas kitam netinka, kai, pasirodo, tinka, ir dar kaip...


Po nuotrauka Karolina pasirašė: We gon' take over the world while these haters gettin' mad . Savo užrašu Karolina nori perteikti mintį, jog ji ir Remigijus užkariaus pasaulį, kol piktieji bei kritiškieji interneto komentatoriai eis iš proto.


Na, ką čia bepridursi - Karolinos ir Remigijaus meilė ne tik skleidžiasi su kiekviena diena, bet ir tapatina juos. Pažvelk į saldžiąją porelę:


We gon' take over the world while these haters gettin' mad 😛🛸💕 @dasremis Ačiū @marlaboro_gold už fotkęęę, @margarita_jakucinskaite už plaukus ir @rutapakeltyte_makeup už make up🤘🏽✨ #onlygoodvibes

A post shared by KAROLINA MESCHINO 🇮🇹🇱🇹🇦🇺 (@karolinameschino) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis