Ypatingame „Lilo ir Innomine“ koncerte Klaipėdoje – ir Junior A pasirodymas

Lietuvoje itin populiarus hip hopo duetas „Lilas ir Innomine“ rugpjūčio 10 dieną surengs koncertą Klaipėdoje. Tai bus didžiausias grupės koncertas po atviru dangumi per visą karjeros istoriją. Šalia kruizinių laivų terminalo įsikūrusiame elinge „Elingas.lt“ grupė pasirodys ne viena. Kaip ypatingas svečias savo koncertą surengs lietuvišku muzikos fenomenu vadinamas Junior A.

Junior A – tai „electro pop“ atlikėjas Tautvydas, kurį jau puikiai pažįsta ne tik Lietuvos publika. Jo daina „Sleep machine“ užkariavo JAV muzikos topus ir sužavėjo muzikos įrašų gigantus. Koncerto Klaipėdos elinge metu nuskambės jau klausytojų širdis spėję užkariauti Junior A hitai: „Flashbacks“, „Sleep machine“, „Paper planes“, „Neon“, „Violent“ ir kiti.

Elektroninės muzikos kūrėjas Junior A pasakojo esantis ne tik „Lilo ir Innomine“ kūrybos gerbėjas, bet ir artimas bičiulis. Junior A su Innomine susipažino įrašų studijoje. „Innomine man pasirodė labai gyvas ir geras bičas. Kai jis pasiūlė „apšildyti“ savo grupę, buvo labai malonu ir gera. Tai smagus įvertinimas“, – sako Junior A, Klaipėdoje surengsiantis valandos trukmės pasirodymą.

Atlikėjas neslepia, kad ne mažiau nei galimybė pasirodyti scenoje su grupe „Lilas ir Innomine“, jį žavi koncerto vieta – unikalus senovinis elingas. Klaipėdos pilies uosto pašonėje stūksančios metalinės „Elingas.lt“ konstrukcijos nepalieka abejingų.

„Apie šią vietą sužinojau po praėjusiais metais čia vykusio „Ten Walls“ pasirodymo. Kai Innomine pasakė, kur reikės koncertuoti, buvau dar labiau maloniai nustebintas. Ši vieta iš nuotraukų atrodo įspūdingai. Laukiu nesulaukiu, kada nuvyksiu į koncerto vietą ir viską pamatysiu gyvai“, – šypsosi dainų kūrėjas.

Bilietus į rugpjūčio 10 dieną vyksiantį „Lilo ir Innomine“ koncertą galima įsigyti puslapyje „Bilietai.lt“. Bilietai brangs liepos 30 dieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis