To apie serialo „13 priežasčių kodėl“ žvaigždę Katherine Langford nežinojai

Žiūrimiausio šiandienos jaunimo serialo „13 priežasčių kodėl“ pagrindinės žvaigždės, jaunosios aktorės Katherine Langford laukia ypatingi metai. Ryškiai suspindus jos žvaigždei gerbėjai apie ją trokšta sužinoti VISKĄ. Garantuojame, jog šių faktų apie serialo žvaigždutę tikrai nebūsi žinojusi.

Ji be galo atletiška. Katherine didžiuojasi savo moteriškomis kūno formomis ir niekada nėra laikiusis dietos, tačiau yra sportiška - mokykloje buvo geriausia plaukikė. Mergina teigia, jog plaukimas ne tik stiprina raumenis, meta kilogramus, bet ir padeda atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Ji gimusi Australijoje. Krašte, kuris išsiskiria nuostabia gamta ir laisvais žmonėmis. Galbūt todėl Katherine yra nepriklausoma siela, nesuvaržyta standartų bei baimių. Aktorė didžiuojasi savo australišku akcentu, kuris kuo puikiausiai tinka vaidinant seriale.

Didžiausia jos įkvėpėja - Lady Gaga. Kai Katherine buvo šešiolikos, apsilankė Lady Gagos koncerte ir nuo to laiko pripažįsta ją kaip didžiausia savo įkvėpėja. Būtent po Lady Gagos inspiruojančio muzikinio pasirodymo Katherine pradėjo kurti, tapė paveikslus. Deja, šiuo metu tapybai negali skirti tiek daug laiko, kiek norėtųsi.

Katherine Langford
Katherine Langford
Vida Press

13 priežasčių kodėl“ jos pirmasis serialas. Tiesą sakant, tai pirmasis didžiulis Katherine vaidmuo, nes anksčiau jaunoji aktorė atliko tik kelis epizodinius vaidmenis menkai žinomuose televizijos serialuose. Nemenkas iššūkis, tačiau kartu nepakartojama patirtis.

Katherine atsakingai ruošiasi savo vaidmeniui. Tam, jog kuo įtikimiau suvaidintų Hannah, Katherine konsultavosi su psichiatrais bei psichologais, jog šie padėtų jai kuo labiau įsijausti į komplikuotą Hannah pasaulį.

Selena Gomez Katherine motyvavo pasidaryti Instagram paskyrą viešą. Kadangi jaunoji aktorė trokšta būti vertinama dėl savo veiklos kine, o ne dėl skandalų, ilgą laiką Katherine vengė viešinti savo Instagram paskyrą. Vis dėlto Selena patarė, jog šis socialinis tinklas yra puiki galimybė komunikuoti su serialo gerbėjais, tad aktorė nusprendė pasidaryti šią internetinę platformą viešą.

Ji dievina serialo komandą. Anot Katherine, prieš pradėdama vaidinti seriale ji net nenumanė, jog aktoriai pataps tokiais puikiais draugais. Šiuo metu ji drąsiai teigia, jog komanda pasiekė tikrus squad goals - kartu ne tik vaidina seriale, mokosi vienas iš kitų, tobulėja, bet ir smagiai leidžia laisvalaikį.

Katherine Langford su kolegomis
Katherine Langford su kolegomis
Vida Press

Katherine atsiliepimai apie Seleną - vien teigiami. Nors Katherine pripažįsta su Selena susitinkanti ne taip jau dažnai dėl jos užimtumo, merginos viena su kita komunikuoja socialiniais tinklais ir džiaugiasi užsimezgusiu šiltu ryšiu. Anot Katherine, Selena be galo nuoširdus žmogus ir matyti, jog „13 priežasčių kodėl“ istorija jai artima. Aktorės teigimu, Selena dažnai siunčia jai elektroninius laiškus bei pataria, kaip tinkamai suvaidinti epizodus.

Ji tikra Netflix fanė. Katherine teigia, jog didžiausias malonumas jai yra stebėti smgias Netflix serijas, kurias žiūrėdama ji atsipalaiduoja. Ir, žinoma, mokosi aktorinių sugebėjimų iš kitų aktorių.

Katherine laiko save... keistuole. Ilgą laiką jos penktadieninė veikla buvo vaikščiojimas gatvėmis be tikslo bei praeivių stebėjimas. Katherine teigimu, ji dievina analizuoti žmones, vertinti jų elgseną, todėl ją be galo domina psichologija.

Katherine Langford
Katherine Langford
Vida Press

Katherine paauglystės dievukas - aktorius Orlando Bloomas. Aktorei iki šiol Orlandas rodosi vienas žavingiausių Holivudo vyrų, o vaidindamas Karibų piratuose tiesiog kerėjo jaunąją damą.

Aktorę domina viskas, kas susiję istorija. Mergina nuo ankstyvos vaikystės pradėjo domėtis istoriniais momentais, todėl nenuostabu, jog jos mėgstamiausia pamoka mokykloje buvo istorija. Katherine dievina stebėti istorinius filmus ir skaityti mokslines knygas. Puikiausias grožio bei intelekto derinys!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis