Princesytė: 26 - ąjį gimtadienį šventusi Selena Gomez atrodė nepakartojamai (FOTO) (1)

Savaitgalį praūžęs 26 - asis atlikėjos Selenos Gomez gimtadienis įsiminė ne tik gimtadienio kaltininkei, bet ir į šventę susirinkusiems draugams.

Jaukus, nuoširdumo ir šypsenų kupinas vakaras, į kurį buvo pakviesti tik patys artimiausi Selenos draugai - būtent taip savo gimtadienį nusprendė paminėti garsioji atlikėja.

Buvo metas, kai Selena savo gimtadienių neįsivaizdavo be triukšmingo vakarėlio, tačiau šiuo metu ji jaučiasi subrendusi ir renkasi kiek ramesnį šventės variantą.

Ištikimiausi Selenos fanai visą savaitgalį sveikino gražuolę su gimtadieniu ir negailėjo pagyrų gimtadienio mergaitės įvaizdžiui. Nors nuotraukų, kuriuose matyti Selena gimtadienio šventėje, nėra tiek jau daug, vos iš poros kadrų galima spręsti, jog atlikėja tikrai buvo to vakaro žvaigždė. Pečius atidengianti švelnaus fasono suknele su nėrinių detalėmis ir neatsiejamu Selenos įvaizdžio akcentu tapęs kaklo papuošalas - kryželis: taip paprastai, tačiau toli gražu ne prastai atrodė mergina.

Jokio ryškaus makiažo - akį traukiančių lūpų dažų, dramatiško žvilgsnio efekto ar paryškintų skruostikaulių. Selena troško išlaikyti natūralumą tiek kalbant apie aprangą, tiek ir apie makiažą. Iš nuotraukų matyti, jog Selena savo gimtadienio šventėje jautėsi laiminga ir harmoninga, o tai svarbiausia, ypač žinant tai, kiek daug jai teko patirti pastaraisiais mėnesiais.

Tikra gimtadienio šventės diva, ne kitaip!

SHE IS SO GLOWING 😍😭😇🙌🏻 #selenagomez

A post shared by Selena Gomez ♡ (@selenaadiction) on Jul 23, 2018 at 6:32am PDT

So beautiful,😍❤🌟 #selenagomez #selena #gomez #toptags #selenagomezforever #selly #sel #selenamariegomez #beautiful #cute #instagood #pretty #gorgeous #hair #selenator #selenators #sellyselena #bestoftheday #selala #love #cutie #pickles #wowp #wizardsofwaverlyplace #beauty #selenagomezedits #justinbieber #backtoyou #happybirthdayselena #26

A post shared by Selena Gomez (@selena.mariegomez2) on Jul 23, 2018 at 5:02am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis