5 dalykai, kuriuos žmonės gali pasakyti tau nusišypsojus

Kūno ženklų galia tiki daugelis, o kai kurie šią sritį yra taip puikiai įvaldę, jog žmogui net nereikia praverti burnos, jog apie jį būtų pasakyta labai daug. Pasirodo, ne ką mažiau tiesų galima teigti ir žmogui nusišypsojus. Tikėtina, jog žvelgdami į tave besišypsančią aplinkiniai kuo puikiausiai suvokia štai tai...

Ar tu esi... vaisinga

Skamba netikėtai? Sveiki, tvirti bei balti dantys dažniausiai signalizuoja, jog tavo organizmo veikla yra nesutrikdyta. Kadangi stiprus imunitetas turi daug bendro su vaisingumu, iš tavosios šypsenos galima spręsti, ar esi vaisinga. Jei tavieji dantys silpni, dažnai genda, negąsdiname, bet ateityje gali kilti problemų su vaisingumu. Ir priešingai - jei dantų sveikata nesiskundi, ko gero, bendra organizmo veikla nėra sutrikusi, todėl didelė tikimybė, jog esi vaisinga. Nieko nepakeisi - daug kas slypi genuose, todėl jei nuo vaikystės skundiesi prasta dantų būkle, vargu, ar ateityje ji pagerės. Vis dėlto prižiūrėti dantis būtina, juk jie puošia tavo šypseną.

Ar tu esi... dominuojanti

Mokslinkai ištyrė, jog plačiau besišypsantys žmonės yra linkę kur kas labiau lyderiauti bei dominuoti nei tie, kurių šypsena yra siaura. Tyrėjai aiškina šį pastebėjimą tuo, jog platesne šypsena pasižymintys žmonės yra atviresni, drąsesni ir labiau pasitikintys savimi, o tie, kurie vengia plačiai šypsotis, dažniausiai yra itin drovūs bei susikaustę. Tad jei nori plėsti savo, kaip lyderės, pocizijas, privalai reikiamu metu kuo plačiau šypsotis!

Ar tavo... finansinė padėtis puiki

Dažnai besišypsantys bei optimistiški žmonės yra linkę uždirbti didesnes pinigų sumas. Bent jau taip teigia JAV profesoriai, kurie ištyrė tiesioginį ryšį tarp entuziazmo ir uždirbamų pinigų skaičiaus. Anot jų, dažniau besišypsantys žmonės yra labiau atsipalaidavę, todėl nerimas bei nepasitikėjimas savimi jiems neužkerta kelio siekiant profesinių aukštumų. Be to, šie žmonės pasižymi didesnėmis algos galimybėmis, mat savo optimizmu bei gera nuotaika paperka darbdavius.

Ar tavo... aukštas perfekcionizmo lygis

Balti dantys - daugelio svajonė, tačiau tik maža dalis žmonių yra linkę dantis balinti taip, jog šie atrodytų tarsi Holivudo aktorių. Itin baltos šypsenos siekimas būdingas perfekcionistinio charakterio žmonėms, kurie siekia tobulybės išvaizdoje. Jei tavoji šypsena holivudinė, pamatę tave žmonės kuo puikiausiai gali spręsti apie tai, ar labai myli save.

Ar tu... turi vaikiną

Naujausi tyrimai rodo, jog tavosios šypsenos platumas net gali nusakyti, ar šiuo metu turi simpatiją. Kadangi žmonės yra linkę kur kas dažniau ir plačiau šypsotis, kai yra įsimylėję, aplinkiniams net nereikia klausti, ar esi ką nors įsimylėjusi - tai jie puikiai pamatys vos tau nusišypsojus. Tiesa, šis spėjimas - pats abstrakčiausias, juk vienišos merginos gali šypsotis net plačiau nei užimtosios, tiesa?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis