Metai pasiglemžė garsiausio komiko žavesį (FOTO)

Komiškasis Holivudo aktorius Jimas Carrey - įžymybė, kurią kuo puikiausiai žino tiek jaunoji, tiek vyresnioji auditorija. Rodos, dar visai neseniai jis buvo jaunas vyrukas, puikiais vaidmenimis žavintis kino mylėtojus.

Iki nukritimo privertusio juoktis Jimo gyvenimas nebuvo toks smagus kaip jo kuriami vaidmenys. Praėjusiais metais nusižudė aktoriaus mylimoji Cathriona White, o Jimas buvo apkaltintas parūpinęs medicininius preperatus mylimajai. Teisminiai procesai, žiniasklaidos dėmesys bei negatyvūs komentarai, regis, taip paveikė garsiąją žvaigždę, jog šis paseno keleriais metais.

Jimas Carrey
Jimas Carrey
Vida Press

Savaitgalį dalyvavęs konferencijoje, kuriame buvo pristatoma nauja televizijos laida I'm Dying Up Here, Jimas atrodė kur kas vyresnis nei daugelis jį pamena. Kaip žinia, aktorius praėjusiais metais minėjo 55 gimtadienį, o brandesnio vyro įvaizdį jam suteikė ilgesnė, žila barzda. Tiesa, širdyje Jimas - vis dar dvidešimtmetis, todėl rinkosi jaunatviško modelio drabužius ir kaip visuomet nestokojo puikios nuotaikos.

Jim Carrey
Jim Carrey
Vida Press

Visgi pokyčiai suglumino daugelį gerbėjų. Iš tiesų, retokai žiniasklaidos akiratin pakliūnančios žvaigždės dažniausiai tampa paparacių taikiniu dėl pakitusios ir brandesnės išvaizdos. Nors Jimas jau nebėra jaunas valiūkiškas aktorius, jo talentui neprilygs niekas!

Jim Carrey
Jim Carrey
Vida Press

Jim Carrey
Jim Carrey
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis