Norėjo gražiausio „selfio“, o apsijuokė prieš visą internetą... (FOTO)

Amerikietė Alyssa Bordelon nesitikėjo, jog įkėlusi į Twitter tinklą standartinį selfį sulauks tiek daug pašaipų bei neigiamų komentarų. Prie merginos suknelės ar puikiaus makiažo neprikibsi, tačiau tai, kas darosi merginos kambaryje, daugelį pašiurpino.

„Mergaite, susitvarkyk kambarį“, „Pasižiūrėkit į šį kambarį. Aš meldžiuosi, jog kada nors kas nors vestų šią merginą“, „Ar tai valflių kepimo aparatas, beismėtantis tarp drabužių? Negaliu patikėti“ - tokie ir panašūs pašaipūs komentarai skriejo niekuo dėtos Alyssos pusėn. Internautai sukūrė gausybę gifų, kuriuose vaizdavo jauną merginą kur kas tvarkingesnėje aplinkoje nei šios kambarys.

Mergina po nuotrauka pasirašė: „Keliauju vakarieniauti, nes privalėjau rasti priežastį vilkėti šią suknelę“. Deja, vakarienė merginai gerokai apkarto, kai iš karto po nuotraukos paviešinimo momento ją užsipuolė piktieji interneto komentatoriai. Tiesa, kur buvo sveika merginos nuovoka, jog panašios nuotraukos intenete nederėtų viešinti, nežinia.

Skandalingąją merginos, stokojančios tvarkingumo, nuotrauką, rasi ČIA.

Tai jau ne pirmas kartas, kai merginos fotografuodamosis taip įsijaučia į savo grožį, jog visiškai pamiršta kambario aplinką bei tvarką. Internete apstu nuotraukų, kuriose merginos vaizduoja savo prašmatnius apdarus, o kambario gale stūkso neišskalbtų drabužių krūvos ar nuvirtę gėlių vazonai. Moralas - merginos, visuomet susitvarkykite kambarį prieš fotografuodamosis, antraip galite tapti pašaipų objektais!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis