Gerbėjai pasiilgo tokios Caros Delevingne: pamačius Carą dabar daugeliui darosi liūdna (FOTO)

Kadaise britė Cara Delevingne buvo trylikametė mergaičiukė, kuri nedrąsiai pradėjo žengti pirmuosius žingsnius modelių pasaulyje. Daugelį ji sužavėjo savo natūralumu, paprastumu ir mergaitišku žavesiu. Šiandien ji - 25 m. jauna moteris, kuri drąsiai reiškia savo nuomonę ir nepabijo įvaizdžio eksperimentų.

Deja, daugelis Caros gerbėjų nostalgiškai prisimena metą, kuomet Cara propagavo subtilesnį bei rafinuotesnį aprangos stilių. Šiandien ji nepabijo raudonuoju kilimu žengti... kone nuoga, tuo stebindama ir kartu liūdindama tuos, kuriems tokie raudonojo kilimo skandalai ne prie širdies. Pristatydama savo naują kino juostą Cara vilkėjo suknelę (o gal tikslingiau - butaforinį apdarėlį), kuris atidengė visas jo kūno grožybes.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press nuotr.

Persišveitė ne tik Caros krūtinė, bet ir apatinė kūno dalis. Jei atvirai, nebūtų itin didelio skirtumo, jei Cara į renginį būtų atėjusi tik su apatinėmis kelnaitėmis - ko gero, efektas būtų buvęs panašus. Žinoma, Cara - modelių pasaulio atstovė, todėl gali pasigirti nepriekaištingais kūno linkiais ir toli gražu nestokoja drąsos. Ir vis dėlto nemažai žmonių ilgisi ankstesniosios Caros, kuri išsiskyrė anksčiau minėtomis savybėmis.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press nuotr.

Tokios manekenės provokacijos - troškimas atkreipti žiniasklaidos dėmesį ir išpopuliarinti naująją juostą, kurioje atlieka vaidmenį, tačiau ar toks reklaminis pasirinkimas tinkamas? Kažkodėl tokia dėmesį norinti į save atkreipti Cara daugeliui visai ne prie širdies...

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis