Pamatyk, į kokią merginą Justinas iškeitė Seleną: atlikėjai belieka graužtis nagus (FOTO)

Tai, ką šiuo metu tenka patirti visai neseniai su atlikėju Justinu Bieberiu išsiskyrusiai Selena Gomez, sunkoka ir suvokti. Išsiskyrimas jau savaime yra skaudus bei sunkus procesas, o kai tave it pro padidinamąjį stiklą stebi milijonai gerbėjų...

Vargšelei Selenai dabar ne pats lengviausias metas, ypač pasiekus žiniai, jog po skyrybų su Justinu praėjus vos keletai savaičių, atlikėjas jau buvo pastebėtas su nauja mergina. Paparaciai žklupo Justiną su žavinga blondine meiliai leidžiant laiką viename koncerte Majamyje. Nuotraukose, kurios nepateko į viešumą, anot mačiusiųjų, Justinas meiliai per liemenį apkabinęs modelį Baskin Champion.

❌ @bryant

A post shared by baskin champion (@baskinchamp) on Apr 29, 2016 at 11:31am PDT

Baskin - kylantis modelis ir žymi Instagram JAV žvaigždutė, kuri taip pat yra garsios manekenės Amy Champion jaunesnioji sesutė. Anot Justinui artimų šaltinių, atlikėjas jau senokai buvo pasekęs Baskin socialinės erdvės profilį ir tiesiog nekantravo su ja susipažinti.

Mergina iš tiesų be galo miela ir apdovanota gamtos išskirtiniu grožiu. Daugelis šnibždasi, jog išoriškai Justinas ir naujoji mergina tinka kur kas labiau nei atlikėjas bei Selena, mat Baskin šviesių bruožų kaip ir Justinas, o Selena - egzotiškų tamsių.

@blowthebelt

A post shared by baskin champion (@baskinchamp) on Jan 25, 2017 at 12:17pm PST

Žinoma, visai gali būti, jog Justinas ir gražuolis modelis tiesiog meiliai paflirtavo, mat Justino gerbėjai netiki, jog šis galėtų būti toks beširdis ir vos išsiskyręs nerti į naujus santykius. Vis dėlto tai - Justinas ir iš jo galima tikėtis visko.

Įdomu, kaip jaučiasi Selena, žvelgdama į Baskin - ar nejaučia moteriškos konkurencijos? Tiesą pasakius, jog abi labai žavingos merginos, todėl išskirti, kuri pranašesnė, sudėtinga. Vis dėlto mes įsitikinę: Seleną laaabai sunku pralenkti.

today @lulus ❤️

A post shared by baskin champion (@baskinchamp) on Aug 22, 2017 at 12:42pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis