Talentingasis Audrius Janonis: „Teko patirti ne vieną gėdingą momentą ant scenos, kuris šiandien kelia juoką“

Audrius Janonis – daugelio muzikinių TV projektų dalyvis, tikras šiuolaikinis scenos džentelmenas, projekto Lietuvos balsas finalininkas, galintis didžiuotis ne tik išlavintu balsu, talentu, bet ir užgrūdintu charakteriu bei didžiule patirtimi. Audrius džiaugiasi, kad jau balandžio 26 d. “Siemens Arenoje” pozityvios energijos festivalyje “Vibelift” savo gerbėjams galės parodyti tikrą muzikinį šou!

Kaip tavo gyvenime atsirado muzika?

Muzika mano gyvenime atsirado dar ankstyvoje vaikystėje. Matyt, pirmiau tėvai, o vėliau ir muzikos mokytoja darželyje pastebėjo mano įsitraukimą ir susidomėjimą šia veikla. Man patiko mokytis atlikti kūrinius, dainuoti ir klausytis dainų, o artimųjų palaikymas tik dar labiau pastūmėjo į priekį siekti savo svajonės.

Ar tvirtai žinai, kad savo gyvenimą nori sieti tik su muzika?

Šiuo metu dirbu viešųjų ryšių atstovu, rašau pranešimus spaudai, administruoju socialinius tinklus, taip pat dirbu laidos redaktoriumi radijo stotyje „ZIP FM“. Socialinių mokslų kolegijoje (SMK) studijuoju marketingą. Turiu daugybę kitų veiklų, kuriose save realizuoju, tad negaliu sakyti, kad gyvenimą siesiu tik su muzika.

Papasakok, koks mokinys buvai mokykloje?

Negalėjau pasigirti itin gerais pažymiais, sakyčiau, kad buvau vidutiniškai geras mokinys. Kartais patingėdavau atlikti namų darbus, o tai atsiliepdavo ir galutiniuose įvertinimuose. Buvau kiek padykęs, tad tėvai ne kartą buvo kviečiami pas mokytojas „ant kilimėlio“ (juokiasi).

Audriau, kas Tau yra ir ką Tau tau reiškia kūryba?

Nesu tas, kuris gali kurti bet kada ir bet kur. Esu vienas tų kūrėjų, kuriam itin svarbus įkvėpimas. Mane įkvepia kelionių metu sutikti žmonės, atrasta ramybė gamtoje ir didybė architektūroje. Kūryba išlaisvina sielą ir mintis – tai vienas geriausių pojūčių.

Pasirinkęs dainininko karjerą, tapai viešu žmogumi. Ar tai Tavęs nevargina?

Nepasakyčiau, kad tai vargina. Malonu sulaukti daugybės palaikymo žinučių, gera žinoti, kad tavo muzika paliečia kažkieno širdį. Kartais ir gatvėje atpažįsta, tačiau tas dėmesys yra tik teigiamas – merginos nusišypso, paprašo nuotraukos, vaikinai paspaudžia ranką ir pasveikina. Tai be galo smagu.

Išduok paslaptį, kokia didžiausia Tavo svajonė jau išsipildė?

Pagaliau studijuoju tai, ką noriu studijuoti, dirbu darbus, kurie man patinka, keliauju, dainuoju – tai man teikia gyvenimo malonumą. Visgi jaučiu, kad didžioji dalis mano svajonių dar tik pildosi.

Dainuoji nuo vaikystės. Ar esi patyręs nuotykių koncertų metu?

Koncertuoti, nors ir ne itin aktyviai, pradėjau dar mokykloje, tad dabar būtų sunku prisiminti ir išrinkti įsimintiniausius nutikimus. Kartą esu nukritęs nuo scenos, o dar vieną kartą – visiškai pamiršęs dainos tekstą. Teko improvizuoti, bet šiaip ne taip išsisukau (juokiasi).

Ar kada nors susimąstei, kuo norėtum būti, jeigu nebūtum pasirinkęs dainininko karjeros?

Kažkada buvau metęs dainavimą ir įsitraukiau į sportą. Lankiau regbį, visai neblogai sekėsi, bet dabar sunkiai save įsivaizduoju profesionaliame sporte. Manau, kad šiuo metu esu ten, kur ir noriu būti, o ateitis dar parodys.

Sakyk, ar Tavo pasirinktas profesinis kelias sudėtingas?

Jei gyvenime nori pasiekti daugiau – karjeros kelias tikrai nebus lengvas. Nesvarbu kur sieksi būti lyderiu – sporte, versle ar dar kur. Dainininko karjeros kelias taip pat ne išimtis. Muzikiniuose projektuose kasmet dalyvauja šimtai jaunų ir talentingų atlikėjų, tačiau retas išlieka scenoje. Šiais laikais konkurencija yra milžiniška, tad svarbu ne tik užsibrėžti tikslus, bet ir nuolat jų siekti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis