Dėl svorio išleistuvių vakare pažemintą merginą apgynė vaikinas (FOTO) (APKLAUSA)

Už Atlanto daugelyje mokyklų jau švenčiama svarbiausia visų mokslo metų šventė - išleistuvės. Merginos dabinasi puošniomis suknelėmis, kvapniomis gėlėmis, vaikinai lygina kostiumus ir ruošia šypsenas. Deja, smagybes neretai apdemdo ne bjaurus oras, o pikti interneto komentatoriai.

Su vienu jų susidūrė ir amerikietė Madison, kuri kartu su vaikinu Tedu nusifotografavo prieš išleistuvių šventę. Blizgia rausva suknele pasipuošusi mergina meiliai pozavo su vaikinu ir įkėlė nuotraukas į Twitter tinklą. Nors Madison neturėjo tikslo, jog nuotrauka pasklistų po interneto platybes, deja, taip ir atsitiko.

Regis, tai paprasta, standartinė nuotrauka, kurioje pozuoja pora. Tiesa, Madison kiek apkūnesnė nei daugelis jos bendraažmių, tačiau tai nėra jokia kliūtis puikiam išleistuvių įvaizdžiui. Visgi daugelis po nuotrauka pradėjo rašyti ne itin širdį paglostančius žodžius, o štai viena drąsuolė net pareiškė: Oho, jis tave myli net kai tu esi stora.

Internete pasklidusias nuotraukas gali rasi ČIA.

Žeminimas dėl svorio (angl. fat shaming) smarkiai paplitęs ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje. Nors Madison, išvydusi tokią merginos žinutę, pasijuto pažeminta ir įskaudinta, jos vaikinas ją apgynė atrašydamas, jog jis merginą myli tokią, kokia ji yra ir net neketina jos paleisti iš savo gyvenimo. Ką pasakysite dabar, heiteriai? Iš tiesų, meilei svarstyklės nereikalingos, o tai, jog pora demonstruoja savo jausmus viešai, nėra nieko smerktino.

Po internetą pasklidusi nuotrauka kaipmat sulaukė daugybės dėmesio ir teigiamų komentarų. Daugelis gyrė ne tik narsią Madison, bet ir nuostabų jos vaikiną, kuris ją stipriai myli nepaisant paikų kalbų apie jos svorį. Belieka tik pasidžiaugti tokiu nuostabiu mylinčio vaikino poelgiu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis