Vilniuje praūžęs „Vibelift“ festivalis įkvėpė tūkstančius jaunuolių!

Balandžio 26 d. pozityvios energijos festivalioVibelift“ metu tūkstančius jaunuolių siekti savo svajonių ir tikslų skatino bei įkvėpė garsūs Lietuvos žmonės. Tai buvo tikras tobulėjimo šou, kurį sudarė iki ašarų atviros, nuoširdžios, pačių pranešėjų tikromis patirtimis paremtos, istorijos, talentingų atlikėjų dainos, muzika ir šiam festivaliui sukurti specialieji efektai bei pasirodymai.

Festivalio metu jaunuoliai džiaugėsi nauja patirtimi ir negailėjo komplimentų bei padėkos žodžių organizatoriams bei renginio iniciatorei, režisierei Gabijai Skučaitei. Už galimybę dalintis savo patirtimi dėkojo ir pranešėjai bei atlikėjai. Festivalis „Vibelift“ buvo skirtas ne tik moksleiviams, bet visiems jauniems žmonėms, norintiems tobulėti ir plėsti savo akiratį. Daugeliui moksleivių tai buvo ypatinga patirtis ir geriausias renginys, kokiame yra tekę dalyvauti.

Pasak festivalio iniciatorės ir pagrindinės organizatorės Gabijos Skučaitės, šis renginys viršijo visus išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Padėkos žinučių, laiškų ir skambučių - tiek iš mokinių, kurie dalyvavo renginyje, tiek iš pranešėjų, atlikėjų, mokytojų bei tėvų iki šiol gaunama tiek daug, kad nieko kito nebelieka kaip jau dabar pradėti ruoštis kitų metų festivaliui.

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi tuo, ką sukūrėme su komanda – įgyvendinome visus kūrybinius ir organizacinius sumanymus. Gauname daug padėkų ir puikiausių atsiliepimų iš renginio dalyvių. „Vibelift“ tikrai pakylėjo mus visus energetiškai į pačias viršūnes. „Siemens Arenoje“ susirinkę 4000 moksleivių buvo tokie žingeidūs ir entuziastingi, o ypač sujaudindavo akimirkos, kai per pertraukas jie norėdavo tiesiog prisiglausti ir apsikabinti. Tai įkvepia ir toliau tęsti šį festivalį, tad tai tikrai darysime ir ateinančiais metais“, - džiaugėsi iniciatyvos „Kūrėjo karta“ bei festivalio „Vibelift “ iniciatorė G. Skučaitė.

Daugiausia plojimų ir susižavėjimo šūksnių sulaukė bei didžiausią įspūdį susirinkusiems paliko festivalio atidarymo šou – akrobatinis renginio vedėjų Justino Jankevičiaus ir Gabijos Skučaitės pasirodymas. Renginio vedėjai į sceną nusileido iš arenos viršaus su specialiomis akrobatinėmis virvėmis. Šis renginio vedėjų triukas tik dar labiau sustiprino festivalio idėją – žmogaus galimybės beribės, jei labai norime, galime net skraidyti, tik tam reikia drąsos, ryžto ir šiek tiek kūrybiškumo.

Festivalyje „Vibelift“ dalyvavo gausus būrys žymiausių Lietuvos žmonių: 19 garsių pranešėjų, 13 populiarių muzikos atlikėjų, 80 šokėjų, 45 garsiausios, šimtus tūkstančių sekėjų turinčios, Lietuvos socialinių tinklų Facebook, YouTube ir Instagram žvaigždės.

Asmenine patirtimi dalijosi ir siekti savo tikslų jaunimą skatino žinomi bei pripažinti Lietuvos žmonės: Arūnas Valinskas, Ineta Stasiulytė, Edvardas Žičkus, Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Karolina Meschino, Orijus Gasanovas, Simona Bandita, grupės „120“ vaikinai ir kiti. Įspūdingą koncertinę programą surengė mylimiausi Lietuvos jaunimo atlikėjai bei muzikinės grupės. Renginį vainikavo didžėjaus Igno Lelio diskoteka.

Viso renginio metu dalyviai galėjo fotografuotis, selfintis ir bendrauti su populiariausiais Lietuvos influenceriais: Deimante Vaičiūte - Dejmukas, Edvinu Fruktu, Edvinu Sajanu, Džestina, Vike Malašauskaite ir daugybe kitų.

Specialiai šiam festivaliui buvo sukurta scena, kuri atspindėjo visą „Vibelift“ koncepciją ir idėją. Visam renginio turiniui perteikti ir įspūdžiui sustiprinti buvo panaudotas vienas naujausių ledinių ekranų, esančių Lietuvos rinkoje. Įspūdingas šviesos instaliacijas kūrė žinomas šviesos menininkas Arvydas Buinauskas.

Festivalį organizavo judėjimas „Kūrėjų karta“ ir Socialinių mokslų kolegija. Pagrindinė žinutė, su kuria „Kūrėjų karta“ eina į visuomenę, yra ta, jog kiekvienas gali būti kūrėjas ir kiekvienas turi kūrėjo pradą, nes kūryba yra tai, ką mes darome kiekvieną dieną. Mes visi galime kurti savo ateitį, o ateitis ir priklauso kuriantiems žmonėms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis