Atlikėja Patricija Mickutė: „Nėra nieko labiau motyvuojančio už žinojimą, jog kažkam esu pavyzdys“

Dešimtis tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose turinti septyniolikmetė Patricija Mickutė juos pritraukia ne dailia išvaizda, bet balsu. Mergina, kilusi iš Varėnos, perdainuoja pasaulinius hitus, dalyvauja muzikiniuoe projektuose, pristato savo solinę karjerą ir dalinasi savo kasdienybe.

Patricija, kada ir kaip atradai save muzikoje?

Dainuoju nuo keturių metukų, muziką manyje pirmoji atrado mama, už tai esu jai labai dėkinga.

Koks yra tavo muzikinis kelias?

Manau, kad jis pilnas išbandymų, laukimo ir žinoma - laimės.

Galime pastebėti, jog didelę tavo gyvenimo dalį užima ne tik dainavimas, bet ir šokiai, kodėl pasirinkai būtent juos?

Tikrai taip. Įvairius šokius lankiau ir vaikystėje. Kaip scenos žmogui, judėti koncertuojant - būtina. Dėl to neabejodama nusprendžiau prisidėti prie sportinių - šiuolaikinių šokių kolektyvo.

Kaip atrodo tavo dienotvarkė?

Dienotvarkė priklauso nuo užimtumo tam tikrą dieną. Dažniausiai ji prasideda mokykla, po pusės dienos praleistos ten, einu dainuoti, šokti, groti arba sportuoti.

Ar spėji viską suderinti ir ar randi laiko draugams bei pasimatymams?

Esu punktualumą vertinantis žmogus, neapkenčiu vėluojančių, pati ir stengiuosi nevėluoti, tad laiką man pavyksta susiplanuoti puikiai. Draugams bei pasimatymams laiko randu visada (šypsosi).

Jei laisvą laiką nusprendi skirti sau, kaip jį leidi?

Po įtemptos savaitės ir įvairiausių pasirodymų noras atsipalaiduoti yra neišvengiamas. Kadangi gyvenu vietoje, apsuptoje miškų, ežerų bei parkų renkuosi atsipalaiduoti būnant gamtoje. Žinoma būna ir taip, kad visą dieną pratinginiauju namuose, lovoje su filmais.

Esi išskirtinio grožio panelė, galbūt galėtum pasidalinti patarimais kaip prižiūri savo išvaizdą?

Dažniausiai man užduodami klausimai susiję su plaukais, tačiau viskas slypi genuose, nors ir mėgstu juos palepinti kokosų aliejumi. Turiu gan problematišką veido odą, tad stengiuosi dažytis kuo rečiau ir odą dažnai šveičiu kavos tirščiais bei mėgaujuosi valomosiomis kaukėmis.

Nuo populiarumo neatsiejami ir gerbėjai, kokio dėmesio tenka sulaukti iš jų?

Nepasakyčiau, jog gaunu ypatingai daug dėmesio. Labiausiai pradžiugina žinutės, kuriose rašoma, kad kažkam esu pavyzdys ir motyvuoju siekti savo tikslų.

Koks artimiausias tavo užsibrėžtas tikslas ir kaip ruošiesi jį įgyvendinti?

Tikslų ir planų yra begalė, vienas iš jų - parašyti savo kūrybos dainą. Sunkumą kelia tai, kad kurti man visiškai nesiseka, bet aš vis tiek vieną vakarą bandysiu susikurti jaukią aplinką ir parašyti savo jausmus bei mintis.

Kaip padrąsintum tuos, kurie nedrįsta žengti savo svajonės link?

Viskas priklauso nuo žmogaus užsidegimo ir noro. Galiu pasakyti tik vieną, kad svajonės išsipildymas suteikia didelę laimę ir netgi jausmą, kad gali pasiekti bet ką!

Patricijos Instagram paskyrą rasi ČIA.

Patricijos dainų gali pasiklausyti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis