Nepatikėsi, kaip šiandien atrodo ši gražuolė mergina (FOTO)

Kuomet tavo pagrindinis ginklas bei pajamų šaltinis yra grožis, jo netekimas prilygsta didžiausiai nelaimei. Modeliu dirbusi Suzel Mackintosh (23 m.) neseniai patyrė kraupų incidentą, kuris visiškai sudarkė gražuolės veidą.

Suzel Mackintosh sėkmingai modeliavo nuo penkiolikos metų ir nė nemanė, jog kada nors kažkas sutrukdys jai siekti modelio aukštumų. Pasirodo, smagi išvyka su draugais į Australiją virto košmaru, kurio mergina nepamirš niekada.

Su geriausiais draugais poilsiauti į tolimąjį žemyną išvykusi mergina apsigyveno kemperyje, kuriame praleido visas atostogų dienas. Trečiąją išvykos dieną prie Suzel draugų prisijungė pora, kuri į stovyklavimo vietą buvo atsivežusi ir savo augintinį, amerikiečių Stafordšyro terjerą.

Šuo įsitaisė vieno iš Suzel kompanionų automobilyje, o kuomet mergina keliavo į automobilį pasiimti jai prireikusio daikto, šuo vos atidarius automobilio dureles puolė merginą. Suzel patyrė daugybinius sužalojimus, tačiau labiausiai nukentėjo merginos veidas, į kurį buvo nusitaikęs šuo. Merginos veide šiandien aiškiai matyti įkandimo žymės, kurios atrodo šiurpiai.

Mergina prieš incidentą:

📷 @perrywinklephotography

A post shared by S U Z E L M A C K I N T O S H (@suzelmackintosh) on Mar 27, 2017 at 2:00am PDT

💎 @blushlingerie

A post shared by S U Z E L M A C K I N T O S H (@suzelmackintosh) on Jun 16, 2017 at 3:29am PDT

Mergina po incidento:

March 2018 progression ❤️ https://www.thesun.co.uk/news/6274680/model-suzel-mackintosh-devil-dog-london-australia/

A post shared by S U Z E L M A C K I N T O S H (@suzelmackintosh) on May 13, 2018 at 2:04am PDT

Nors modelis stengiasi išlikti rami, ji prisipažįsta, jog šis įvykis pakeitė jos gyvenimą. Ji iki šiol mena tą kraupią naktį ir išsigandusius draugus, kurie be galo pasimetė, pamatę, kaip šuo kandžioja merginos veidą. Suzan nežino, ar toliau bus reikalinga užsakovams, mat visiškai pataisyti žalos neįmanoma net atliekant pačias brangiausias plastines operacijas. Mergina laiko atsukti atgal nebegali, ji trokšta tik vieno, jog ši nelaimė taptų pamoka kiekvienai iš mūsų.

Nors Amerikiečių Stafordšyro terjerai nepasižymi agresyvumu, netinkamai dresuojami jie gali pasižymėti agresija ir kai kuriomis situacijomis pulti. Vis dėlto tinkamai auklėjant ir dresuojant šunį, nelaimių galima išvengti.

Daugiau kraupios nelaimės padarinių išvysi ČIA ir ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis