5 atvejai, kai tave išgelbės įklotai

Be abejo, tu sprendi, naudoti tau kasdienius įklotus ar ne. Jokių griežtų nurodymų šiuo atžvilgiu nėra. Tačiau šiam patogiam išradimui būdinga nemenkų pranašumų. Štai penkios svarios priežastys rinktis kasdienius įklotus šiltuoju metų laiku.

1. Karščio atakos

Įsivaizduok: vasara, kaitra, tu važiuoji į darbą perpildytu autobusu ar troleibusu. Jauti, kaip prakaito lašai ima tekėti nugara ir suknelė prilimpa prie kūno, žodžiu, jautiesi it tirpstanti žvakė... Dabar įsivaizduok, kad pamiršai įsidėti įklotą, ir prie visų šių nemalonumų prisideda dar vienas – diskomfortas ten. Gaivos trūkumas šioje strateginėje kūno vietoje dar stipriau pablogina savijautą. Pasitikėjimo savimi kaip nebūta. O reikėjo tik plonyčio įkloto...

2. Balti drabužiai

Natūralu, kad su šios spalvos apranga ypač jautriai reaguoji net į menkiausias dėmeles. Nepamiršk įkloto – jis bus tarsi papildomas apsaugos sluoksnis. Iš kur gali žinoti, ką fiziologija tau iškrės.

3. Treniruotės

Ar pastebėjai – sportuojant be kasdienio įkloto, ten, apačioje, tampa ypač šlapia? Taip yra dėl to, kad per intensyvias treniruotes (bėgimą, zumbą, važiavimą dviračiu) padaugėja išskyrų. Tai ne tik nemalonu – tai blaško, neleidžia susitelkti į treniruotes tiek, kiek norėtum. Šiuo atveju, beje, ir ankstesniais dviem, rekomenduojame įklotus „CAREFREE® Flexi Comfort“. Kad ir koks intensyvus būtų tavo gyvenimo ritmas, jie prisitaikys ir užtikrins komfortą, saugiai išlikę savo vietoje ir išsaugoję gaivos pojūtį. Nors jie yra vos 1 mm storio, skysčio sugeria net 10 ml. Itin mažučiai, supakuoti kiekvienas atskirai, „CAREFREE® Flexi Comfort“ labai patogūs ir diskretiški!

4. Mėnesinių išvakarės

Net labai subrendusios, pareigingiausios ir atsakingiausios moterys kartais pamiršta, kada tiksliai turi prasidėti mėnesinės. Juk galva prikimšta milijonų kitų reikalų. Be to, ne visoms mėnesinės tikslios kaip laikrodukas. Apie jas dažniausiai įspėja padidėjęs išskyrų kiekis ar tepliojimas, tad tokiu metu kasdieniai įklotai tiesiog būtini, jei nenori būti persekiojama nerimo ir streso. Kasdienius įklotus gali naudoti ir mėnesinių pabaigoje, kai jau vos vos tepa, – jausiesi kur kas maloniau nei su storuliais higieniniais paketais. Geriausiai tokiomis dienomis tinka platesni ir ilgesni įklotai su ypač gerai sugeriančiu papildomos apsaugos sluoksniu – pavyzdžiui, „CAREFREE® Large ir Long“.


5. Žygiai ir kelionės

Visada smagu tyrinėti naujas vietas, tačiau pripažinkim: sunku rasti tinkamą tualetą atsidūrus prie senovinės šventyklos ar per žygį pėstute. Jei žinai, kad tavęs laukia įtempta diena su neaiškiomis higieninėmis perspektyvomis, ir vėlgi kasdieniai įklotai sumažins tą nemalonų, lipnų jausmą, padės ilgiau išsaugoti gaivą. Ypač tiks įklotai iš orui laidžių medžiagų, tokie kaip „CAREFREE® Flexi Comfort“.

Jei nori jaustis švari ir apsaugota nuo drėgnų netikėtumų, naudok CAREFREE® kasdienius įklotus. Su jais gaivos pojūtis lydės visą dieną!

Užsakymo nr.: PT_78112547

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis