7 žvaigždės, kurios atsisakė moteriškumo simbolio ir tuo didžiuojasi (FOTO)

Ilgaplaukės deda didžiules pastangas, jog išlaikytų plaukų grožį. Brangiausi plaukus puoselėjantys serumai, iš močiučių lūpų išgirsti senais laikais efektyvūs plaukų priežiūros patarimai ir keisčiausi metodai, kaip kuo greičiau atsiauginti plaukus.

Trumpaplaukių gretose nerimo dėl vėjyje susitaršiusių plaukų ar ne vietoje atsidūrusios sruogos nėra. Gal todėl teigiama, jog trumpų plaukų savininkės labiau atsipalaidavusios ir numojančios ranka į tai, ką sako aplinkiniai? Įžymybių gretose trumpų plaukų mada jau senokai įgavo pagreitį, o štai nusiskusti plaukus plikai ryžtasi ne tiek jau daug pasaulinio garso žvaigždžių. Vis dėlto tos, kurios žengia šį žingsnį, teigia besidžiaugiančios laisve, komfortu ir sutaupytu laiku. Įsivaizduok, kokią galybę laiko laimi plikai plaukus nusprendusios nusiskusti merginos...

Ir nors skeptikai gana dažnai tokias merginas vadina ateiviais, daugeliui ši šukuosena simbolizuoja moterišką stiprybę ir gebėjimą išlikti savimi vienodumo kupiname pasaulyje. Tvirtybė tvirtybe, o ar visoms merginoms tinka visiškai trumpi plaukai? Pažvelk į garsiausias trumpų plaukų savininkes ir nuspręsk.

Jessie J. Prieš keletą metų plaukus trumpai nusiskutusi atlikėja - prisiekusi perukų gerbėja, todėl gerbėjai dar ilgai spekuliavo, ar trumpi plaukai nėra įžymybės triukas, siekiant apgauti visuomenę. Visgi Jessie J trumpų plaukų šukuosena puošėsi pusę metų ir nė kiek nesigaili šio gyvenimo etapo. Atlikėja pripažino, jog dar niekada veidrodyje sau nesijautė tokia graži kaip tuomet. Tiesa, vienintelis minusas, anot Jessie J - šalanti galva. Tai sukeldavo nemenką diskomfortą.

Jessie J
Jessie J
Vida Press

Jessie J su ilgesniais plaukais:

Jessie J
Jessie J
Vida Press

Kristen Stewart. Nors Kristen daugelis mena iš garsiojo filmo Saulėlydis kaip švelnią, tyrą asmenybę, šiuos prisiminimus vertėtų trinti iš atminties. Dabar aktorė - nepriklausoma ir savo nuomonę garsiai reiškianti mergina, nebijanti pasirodyti kitokia. Prieš keletą mėnesių plaukus plikai nusiskutusi įžymybė dabar daug ryškesnė.

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Kristen su ilgų plaukų šukuosena:

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Cara Delevingne. Jaunimo numylėtinė Cara visai neseniai įstojo į plaukus nusitrumpinusių įžymybių klubą. Vieni teigia, jog tokia šukuosena jai puikiai tinka, kiti postringauja, jog manekenę ilgi plaukai puošė kur kas labiau. Nors Cara plaukus nusitrumpino siekdama vaidmens, ji taip priprato prie ežiuko šukuosenos, jog teigia dar ilgai neatsiauginsianti plaukų.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Cara su ilgų plaukų šukuosena:

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Halsey. JAV atlikėja Halsey niekuomet nebuvo ilgų plaukų fanė, tad visai neseniai ryžosi plaukus pasitrumpinti taip, jog liečiant galvą pirštus maloniai kutentų plaukų šereliai. Na, ir kas pasakys, jog trumpų plaukų šukuosena vyriška?

Halsey
Halsey
Vida Press

Halsey su ilgesnių plaukų šukuosena:

Halsey
Halsey
Vida Press

Tallulah Willis. Aktorių Demi Moore ir Bruce Willis dukra Tallulah taip pat neseniai eksperimentavo su trumpų plaukų šukuosena. Tiesa, pati įžymybių dukrelė prisipažino, jog su tokia šukuosena jaukiai nesijautė. Anot merginos, einant gatve į ją atsisukdavo daugybę žmonių, tad toks dėmesys ją pradėjo slėgti.

Tallulah Willis
Tallulah Willis
Shutterstock

Tallulah Willis
Tallulah Willis
Vida Press

Amber Rose. JAV pramogų pasaulio įžymybė Amber - prisiekusi trumpų plaukų mylėtoja, todėl nuo neatmenamų plaukų kerpa plaukus trumpai ir džiaugiasi sutaupytu laiku. Mitas, jog tokios plaukų šukuosenos nepatinka vyriškai lyčiai - per gana trumpą laikotarpį Amber turėjo tiek romantinių ryšių, jog sunku ir suskaičiuoti.

Amber Rose
Amber Rose
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis